ورزش و نشاط

تقسیم امتیازات شاگردان ویسی و تارتار در آبادان

آفتاب‌‌نیوز :

نفت آبادان و ملوان امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

هواداران نفت آبادان به دلیل محرومیت از تماشای این بازی خانگی محروم بودند. مهدی تارتار هم به دلیل محرومیت امروز روی نیمکت ملوان حضور نداشت.

نفت آبادان – ملوان

زمان: ساعت ۱۹

مکان: ورزشگاه تختی آبادان

گل‌ها: حسین صادقی برای ملوان در دقیقه ۱۶، طالب ریکانی (پنالتی) برای نفت آبادان در دقیقه ۳۳

کارت زرد: حسین شنانی، حسین سنگرگیر، رحیم آلبوغبیش و علی یوسف از نفت آبادان، میلاد شعبان‌لو از ملوان

کارت قرمز: –

ترکیب نفت آبادان: پیام پارسا، میثم تهی دست، فیاض میردورقی، حسین سنگرگیر، یوسف وکیا، صادق صادقی، رحیم آلبوغبیش، طالب ریکانی، حسین شنانی (حسین دریکوندی -۸۱)، فاخرتهامی (احمد شریعت-۶۹) و علی یوسف

ترکیب ملوان: افشار صداقت، آرمان اکوان، میلاد باقری، حامد نورمحمدی، پدارم قاضی‌پور، مجید عیدی، پوریا پورعلی (میلاد شعبان‌لو -۸۵)، حسین صادقی (ابوذر صفرزاده -۶۹)، مهران احمدی (امین پورعلی – ۶۹) ، رضا جعفری (پیمان رنجبری -۶۹) و سهیل فداکار (مسعود زائر کاظمینی -۵۵)

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا