بین الملل

تخلیه به کجا؟! – پرتال پارسی

دبیرکل عفو بین‌الملل با انتقاد از طرح رژیم صهیونیستی برای تخلیه شهر رفح، اعلام کرد جامعه جهانی باید از نسل‌کشی قریب‌الوقوع فلسطینیان در غزه جلوگیری کند.

به گزارش پرتال پارسی، با تدارک رژیم صهیونیستی برای حمله زمینی به شهر رفح، «اگنس کالامارد» دبیرکل سازمان عفو بین‌الملل گفت باید از فلسطینیان ساکن غزه در برابر نسل‌کشی احتمالی محافظت کرد.

به گزارش الجزیره، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونسیتی به ارتش خود دستور داده یک طرح دوگانه طراحی کنند که به کمک آن هم غیرنظامیان ساکن در رفح تخلیه شوند و هم سربازان باقی‌مانده حماس شکست بخورند.

کالامارد در واکنش به این خبر در فضای مجازی نوشت: تخلیه؟ اما به کجا؟ جایی برای رفتن نیست!

در ادامه این پیام آمده است: عفو بین‌الملل مجدداً تاکید می‌کند که فلسطینیان در غزه با خطر جدی نسل‌کشی مواجه هستند. جامعه بین‌المللی موظف است از این نسل‌کشی جلوگیری کند.

انتهای پیام

گروه تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای علم و فناوری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های فناوری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای علمی، کشف‌های جدید و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی کامل از تحولات علم و فناوری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا