بین الملل

بخش عظیمی از فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه باید توسط تشکل‌ها انجام شود

نماینده رئیس دانشگاه آزاد در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی اردبیل:

مرتضی ابراهیمی عنوان کرد: براساس مأموریت‌های تعریف شده بخش عظیمی از فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه باید توسط تشکل‌ها انجام شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اردبیل، مرتضی ابراهیمی نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در نشست هیئت نظارت بر تشکل‌های این دانشگاه با رؤسا و معاونان فرهنگی دانشجویی واحدهای دانشگاهی استان گفت: هدف از این نشست، همفکری برای شناسایی مشکلات موجود احتمالی و پیدا کردن راهکار برای آنهاست.

وی اضافه کرد: مدیریت دانشگاه به صورت کلی باید مورد توجه قرار گیرد و صرف تقویت یک بخش از آن برای جامعه مفید نخواهد بود؛ بنابراین دانشجویی که در دانشگاه تحصیل می‌کند باید در جنبه‌های مختلف پرورش پیدا کند تا آماده حضور در جامعه باشد.

امور پژوهشی و فرهنگی در دانشگاه‌ها به اندازه آموزش مورد توجه باشد

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی استان اردبیل تأکید کرد: براساس مأموریت‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی وظیفه ما در دانشگاه صرفاً آموزشی نیست و امور پژوهشی و فرهنگی نیز به اندازه آموزش باید مورد توجه قرار گیرد.

ابراهیمی با بیان اینکه در مقوله فرهنگی اقدامات خوبی در معاونت فرهنگی و دانشجویی صورت گرفته است و این اقدامات باید به واحد‌های دانشگاهی نیز تسری پیدا کند، گفت: براساس مأموریت‌های تعریف شده باید قسمت اعظمی از فعالیت‌های فرهنگی توسط تشکل‌ها انجام شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا