استان ها

افتتاح و کلنگ‌زنی ۴۶ پروژه در چالوس

پرتال پارسی/مازندران فرماندار چالوس گفت: در دهه فجر امسال در مجموع ۴۶ پروژه به ارزش حدود ۵۵۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

محمد شریفی امروز (۱۱ بهمن ماه) در نشست با خبرنگاران که به‌مناسبت آغاز دهه فجر برگزار شد، با بیان اینکه مدیران شهرستانی باید در پایان هر هفته یک فیلم دو دقیقه‌ای از مهم‌ترین فعالیت‌های خود را ارائه دهند، اظهار کرد: مردم تمایل دارند بدانند در جلسات مدیران دستگاه‌ها چه چیز رقم می‌خورد که به نفع توسعه منطقه و برای مردم باشد.

وی با اظهار گلایه از مدیران برخی دستگاه‌ها که بدون اجرای مصوبات فقط به‌دنبال برگزاری جلسات هستند، ادامه داد: پروژه‌های زمین‌مانده از گذشته باید مورد پیگیری جدی قرار گیرند.

وی با اظهار تاسف از اینکه برخی مدیران اسیر جلسات شده‌اند و مصوبات زیادی دارند که بر زمین مانده است، گفت: یکسری پروژه‌ها از جمله زیرگذر نواب مشمول زمان شده است.

فرماندار چالوس گفت: برخی پیگیری‌ها در حد شهرستانی است، یعنی نیاز است خود فرماندار پیگیر شود؛ اما برخی نیازمند پیگیری استانی و ملی است.

شریفی بیان کرد: در دهه فجر امسال ۷۰۰ برنامه فرهنگی، عمرانی و اجتماعی برنامه‌ریزی شده که مهم‌ترین آنها اجرای طرح‌های هادی، چمن مصنوعی، سالن ورزشی، پل، طرح‌های زیربنایی، برق و آب است‌.

وی تعداد پروژه‌های عمرانی را ۴۳ پروژه با اعتبار ۳۸۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دانست و گفت: با این تعداد پروژه برای ۲۸ نفر اشتغالزایی شد. در مجموع، ۴۶ پروژه با اشتغال به‌ کار ۵۸ نفر به ارزش ۵۴۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دهه فجر امسال در چالوس افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

شریفی از سالن ورزشی مرزن‌آباد با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به‌عنوان مهم‌ترین پروژه‌ یاد و اضافه کرد: کلانتری ۱۴ هچیرود با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی خواهد شد که زمینه اشتغال ۵۵ نفر را فراهم می‌کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا