رویدادها و حوادث

آخرین وضعیت تنها بازمانده پرتلفات‌ترین سانحه نوروز استان سمنان

پرتال پارسی/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: وضعیت جسمانی کودک ۵ ساله اصفهانی، تنها بازمانده تصادف چند روز گذشته محور معلمان-جندق با اقدامات درمانی پرسنل دانشگاه علوم‌ پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان مطلوب و در حالت پایدار قرار دارد.

محمد حمیدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان روز یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ در بازدید از اورژانس و بخش های مختلف مرکز آموزشی درمانی کوثر سمنان گفت: طی تصادف چند روز گذشته محور جندق-معلمان دو خودرو سواری با هم برخورد داشته که بر اثر این برخورد و آتش سوزی ایجاد شده ، ۹ نفر از سرنشینان دو خودرو فوت کردند.

وی افزود: کودک ۵ ساله بر اثر این برخورد از سواری پژو به خارج خودرو پرتاب شده و از ناحیه های مختلف دارای جراحات و شکستی های شدید می شود.

وی خاطر نشان کرد: با اقدام به موقع اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان، کودک پنج ساله مصدوم حادثه تصادف و آتش سوزی ۲ خودروی سواری در محور دامغان- جندق، در کمترین زمان ممکن فاصله حدود ۳۰۰ کیلومتری را تا مرکز آموزشی درمانی کوثر سمنان جهت انجام مراقب های درمانی تکمیلی طی می کند.

وی بیان کرد: این کودک در حال حاضر چندین عمل جراحی از ناحیه مچ دست و زانو را با موفقیت پشت سر گذاشته و برای تکمیل مراحل درمانی در بخش مراقب های ویژه(آی سی یو) کوثر قرار دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن تشکر از اقدامات به موقع پرسنل درمانی بهداشتی در سطح استان در ایام تعطیلات نوروزی تاکنون، گفت: دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود برای ۲ روز باقیمانده از ایام تعطیلات نوروزی به منظور خدمت رسانی مطلوب و به موقع به مسافران نوروزی و زائران و همچنین حادثه دیدگان احتمالی در آماده باش کامل قرار دارند.

انتهای پیام

تیم تحریریه مقالات حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در تحلیل و پیش‌بینی رویدادها هستم. توانایی بررسی روند و رخدادهای آینده را دارم و بر اساس آن به خوانندگان پیشنهادهایی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا