استان ها

‍ اعلام تعطیلی باید با نظر ستاد کرونا صورت گیرد

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی از چهارمحال و بختیاری ، استاندار با اشاره به روابط عمومی در جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا قلب استان گفت: اقبال عباسی باید در مورد وضعیت پروتکل ها و خدمات به بیمارستان ها ، داروخانه ها و کلینیک های چهارمحال و بختیاری گزارش دهد. وی گفت: پروتکل های بهداشتی باید بیش از سایر نقاط در این مراکز نگهداری شود.

وی با بیان پیش بینی های لازم برای قله های بعدی تاج در فصول سرد سال خاطرنشان کرد: پیشگیری از ازدحام و مراقبت خوب از بیمار در کلینیک امام علی (ع) شهرکرد ، ظرفیت ساخت این کلینیک. این هلال احمر است ، اعمال می شود و در این ارتباط به هماهنگی لازم نیاز است

وی در مورد فعالیت مدارس در مناطق مختلف استان گفت: مدارس از زمان بازگشایی غیر اجباری اعلام شده اند اما کلیه مدارس موظف به ارائه دوره های آموزشی ضمن خدمت دانش آموزان از جمله مشارکت به موقع و منظم معلمان و پروتکل های بهداشتی هستند.

عباسی گفت: کمیته هایی با شوراهای مدارس ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، فرماندار و نماینده دانشگاه علوم پزشکی برای رسیدگی به نیازهای ویژه دانش آموزان ویژه ، نظارت بر پروتکل های بهداشتی و رویه های آموزش حضوری یا مجازی در این مدارس تشکیل شده است. دانش آموزان تکالیف می دهند.

استانداران چهارمحال و بختیاری گفتند که نماز جمعه این استان باید در انتشار نظر دانشگاه علوم پزشکی لحاظ شود. اعلامیه

عباسی با توجه به شایعات مربوط به ویروس کرونا و تصمیماتی که در مقر کرونا گرفته شده ، بر مدیریت فضای سایبری تمرکز کرد: باید کمیته کنترل فضای سایبری برای تفسیر صحیح تصمیمات گرفته شده و خنثی سازی اخبار دروغ در دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شود. همچنین می توانید از قابلیت های پلیس FATA نیز استفاده کنید.

وی گفت: براساس گزارش ارسالی از طرف وزارت آموزش و پرورش ، تعداد دانش آموزان در كلاس اول دبستان حدود 36 درصد بیشتر از حد انتظار است و گزارش كامل در مورد این موضوع باید در جلسه بعدی كارمندان كرونا و شورای آموزش ارائه شود. دسترسی.

46

دکمه بازگشت به بالا