عمومی

۸۰۰ کلاس درس در شهرستان گناوه برای آموزش حضوری آماده شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ضرگام مردانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین ماه مبارک رمضان را تبریک گفت. در مدارس مقاطع مختلف: ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان. .

مدیر آموزش و پرورش ژنو افزود: آموزش حضوری از فردا (یکشنبه 13 فروردین) در بیش از 800 کلاس درس در ژنو آغاز می شود و مدارس این شهر پذیرای 19 هزار دانش آموز خواهند بود.

وی گفت: از تمامی مدیران مدارس، مربیان، مراقبان و دستگاه های خدمات رسان شهرستان به دلیل زحمات بی دریغ در آماده سازی مدارس برای دانش آموزان و شروع به مطالعه حضوری تشکر می کنیم.

مردانی: همانطور که در دو سال شیوع کرونا، طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، تمرینات بصورت ناقص و مجازی بود و طبق تصمیم این ستاد، تمرینات از فردا آغاز می شود. 100% چهره به چهره.”

وی گفت: شروع آموزش حضوری بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کرونا با رعایت بهداشت فردی و محیطی، تهویه کلاس و استفاده از ماسک توسط دانش آموزان و مربیان انجام می شود.

مدیر آموزش و پرورش ژنو گفت: از همه والدین می خواهیم که فردا فرزندان خود را برای مدرسه آماده کنند و تا دو سال دیگر مطالعه حضوری را آغاز کنند.

وی با قدردانی از زحمات ستاد اسکان فرهنگی شهرستان در نوریز گفت: در ایام تعطیلات نوروزی اعضای ستاد اسکان فرهنگی شهرستان برای پذیرایی از مهمانان نوریز تلاش زیادی کردند و پذیرای مهمانان و گردشگران از سراسر کشور بودند. حتی برخی از کشورهای همسایه وجود دارد.”

دکمه بازگشت به بالا