جامعه و خانواده

۸۰۰ شرکت نانویی نشان استاندارد اخذ کردند

از طریق خدمات یک شرکت دانش بنیان داخلی؛

یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه سنجش و پایش استانداردها، با ارائه خدمات دریافت نشان استاندارد، نقش مهمی در حمایت از تولید 800 شرکت نانویی داشته است.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، فهرالدین فاضلی کجور از اعضای هیات مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه شرکت های مشاوره یکی از خدمات اخذ مجوز از وزارت بهداشت است، گفت: این شرکت ها در حال حاضر از طریق شرکت های دانش بنیان در حال فعالیت هستند. ارائه شده توسط شرکت، علاوه بر این: کنترل فنی برای اخذ مجوزهای مختلف، در چارچوب استاندارد، این مهم ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت به کاربران می باشد.

وی گفت: این شرکت تاکنون به بیش از 800 شرکت در حوزه فناوری نانو خدمات رسانی کرده است و همچنین نقش عمده ای در حمایت از 9 شرکت دیگر که تلاش می کنند برای محصولات دانش بنیان خود نشان استاندارد کسب کنند، داشته است. تولید آنها

به گفته وی، اینها همه الزاماتی است که آزمایشگاه های آزمایش و کالیبراسیون باید رعایت کنند تا بتوانند نشان دهند که از یک سیستم مدیریت منسجم استفاده می کنند و حفظ می کنند، از نظر فنی صلاحیت دارند و می توانند نتایج فنی معتبر عینی ارائه دهند. ، ساخته شده توسط این شرکت.

فادلی همچنین: اطمینان از کالیبراسیون مداوم تجهیزات آزمایشگاهی، بهبود وضعیت تجهیزات آزمایشگاهی و انطباق آن با الزامات روش های آزمایش، به روز رسانی روش های آزمایش و توصیه استفاده از روش های استاندارد و استانداردسازی روش های مدیریت و کنترل آزمایشگاهی. کیت..

این مدیر دانش بنیان همچنین: این شرکت به صورت مستقیم برای 10 نفر شغل ایجاد کرد و با تسهیل در سایر شرکت ها چندین فرصت شغلی دیگر ایجاد کرد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا