جامعه و خانواده

۷ جُنگ شاد اجتماعی به میزبانی کلاله برگزار می‌شود

پرتال پارسی/ گلستان فرماندار کلاله گفت: هفت برنامه زنده فرهنگی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان برگزار می شود.

فرهاد شیبک در گفت وگوی اختصاصی با پرتال پارسی، بر ضرورت ترویج مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد. باید جدی گرفته شود.»

وی محورهای اصلی مبارزه با اعتیاد را رویدادهای فرهنگی و پیشگیری، درمان و مددکاری اجتماعی عنوان کرد و یادآور شد: هفت برنامه فرهنگی عصر پنجشنبه به مناسبت هفته مواد مخدر برگزار می شود. هفت شب در کلاله خواهد بود.

فرماندار کلاله با اشاره به اینکه هفت برنامه زنده و فرهنگی توسط مدیریت شهری به مدت هفت شب در بوستان امام حسین (ع) برگزار می شود، تصریح کرد: این برنامه از شب دوم تیرماه آغاز می شود. هشتم تیرماه از ساعت 21 الی 22 هر شب محتوای فرهنگی و برنامه ریزی بر عهده دو یا سه دستگاه اجرایی می باشد.

شیبک با تاکید بر لزوم رویکرد جهادی و عقیدتی در مبارزه با مواد مخدر برای از بین بردن این پدیده منفی و خانه سوز، از همه شهروندان انگ زده، خانواده ها، هنرمندان و اقشار مختلف مردم خواست تا در این برنامه های فرهنگی شرکت کنند. از جامعه

وی فواید نشاط اجتماعی اولیه را یکی از عوامل پیشگیرانه می داند و می گوید: در این برنامه ها نه تنها نشاط و طنز اجتماعی، بلکه محتوای آموزشی و فرهنگی نیز لحاظ می شود.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا