عمومی

۵۰ درصد نمونه‌گیری‌های کرونا در شهرستان گناوه مثبت اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، گلامرضا مهرجو عصر چهارشنبه در جلسه ستاد تاجگذاری در ژنو با خداحافظی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: حمایت ، مساعدت و تلاش کادر پزشکی و بخش بهداشت ، سازمانهای عضو و مردم این شهرستان ، همکاری سازمانها و گروههای جهادی از ابتدای ویروس کرونا ویرایش می شود.

فرماندار ژنو با اشاره به محدودیت های جدید افزود: ادامه یا رفع محدودیت ها به همکاری و مشارکت مردم و میزان عفونت و بستری شدن در بیمارستان بستگی دارد و اگر این شرایط کاهش نیابد محدودیت ها ادامه می یابد.

وی گفت: “البته محدودیت ها ، مشكلات ، سختی ها و هزینه ها را برای همه بخشها به همراه خواهد داشت ، بنابراین ما انتظار داریم كه از همه اقشار مردم برای قطع زنجیره توزیع و جلوگیری از شیوع این ویروس همکاری لازم را داشته باشیم.”

مهرجو ادامه داد: با توجه به اینکه تا هفته گذشته 50 درصد آزمون کرونا در این شهر مثبت بود ، نشان می دهد که در موقعیتی نیستیم که بتوانیم این کار را انجام دهیم.

وی گفت: این شهر در ایالت کرونا ، اورنج کانتی و با تصمیم ستاد ملی کرونا و ایالت شهر محدودیت هایی دارد و در صورت اعلام وضعیت جدید محدودیت ها تغییر می کند.

فرماندار ژنو تأکید کرد که محدودیت های جدیدی در رفتار تبعیض آمیز در اجرای قوانین وجود دارد. زيز وی به شدت اجتناب کرد ، وی افزود: مقامات مربوطه ستاد مبارزه با فساد تاجگذاری باید اصل برابری در برابر قانون را در رابطه با محدودیت های برخورد با مجرمان و در اعمال قوانین و مقررات منع رفتارهای تبعیض آمیز در نظر بگیرند. زيز جلو نیا.

وی گفت: “تبعیض اعمال خواهد شد.” زيز این امر به همان اندازه برای اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی مضر است و اعتراضاتی را در پی دارد مندی مردم.

وی با تمجید از کمیته کنترل جدید ، افزود: با توجه به اینکه بسیاری از گردشگران سایر استان ها و شهرها در آخر هفته به ژنو سفر می کنند ، ورودی ها باید به شدت کنترل شوند تا از ورود افراد غیر محلی به ژنو جلوگیری شود.

وی اظهار داشت: برای اطمینان از اجرای قانون و پلمپ موارد تخلف شده باید یك مركز تصمیم گیری وجود داشته باشد و همان مركزی كه دستور پلمپ اماكن متخلف را صادر می كند باید دستور پلمپ را صادر كند تا از ابهام و ناسازگاری در این موارد جلوگیری شود.

مهرجو افزود: آرامستان های شهر ژنو و بندر ریگ باید بسته شود و شهرداری های این دو شهر باید نظارت لازم را بر اجرای محدودیت ها در این منطقه داشته باشند و این محدودیت ها باید به شدت اجرا شود.

فرماندار ژنو از تلاش های رئیس سابق نظام بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و تشکر کرد و افزود: مرد سالاری ، روابط خوب رسانه ای ، تعامل با مجتمع پزشکی شهر ، تقویت زیرساخت ها و افزایش سرانه امکانات بهداشتی به ویژه در کرونا و سلامت در این شهرستان. ایجاد فضای تعاملی در داخل و خارج از شبکه یکی از اقدامات قابل تقدیر رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان است.

همچنین انتظار می رود که رئیس جدید شبکه تلاش بیشتری در این زمینه ها انجام دهد و پاسخگویی به مشکلات و سوerstand تفاهم ها و ارتباطات مردم را در اولویت قرار دهد.

در پایان جلسه ، به پاس زحمات محمد باز یاری ، رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان گناوه ، جایزه اهدا شد و عصمت حیدری به عنوان رئیس جدید شبکه معرفی شد.

دکمه بازگشت به بالا