عمومی

۵۰ خانه هلال در یزد راه‌اندازی شد/تجهیز امداد و نجات یزد به پهپاد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، محسن خرازی زاده یزدی روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی از هجدهم ماه مه به عنوان روز جهانی صلیب سرخ یاد کرد: “حوادث هلال احمر در سراسر کشور ، از جمله استان یزد ، یک تسکین است. و رستگاری

وی در این زمینه خاطرنشان کرد: سال گذشته در استان یزد اقلام و تجهیزات تجهیزات امداد و نجات دریافت شده است که: ما با تهیه کامیون و ماشین سنگین سعی در تقویت تدارکات هلال احمر استان یزد داشتیم.

خرازی زاده یزدی از عرضه هواپیما به هلال احمر استان یزد خبر داد و گفت: یزد از اولین استانهایی بود که از این فناوری استفاده کرد.

مدیرعامل هلال احمر استان یزد با تشریح فعالیت های هلال احمر در زمینه های مختلف امداد و نجات ، آموزش و فعالیت های داوطلبانه طی یک سال گذشته ، گفت: یا دوره ای برای مربیان 95 نفر به همراه آزمون.

خرازی زاده یزدی همچنین از امضای تفاهم نامه با سمینارها و پادگان ها خبر داد و گفت: “این تفاهم نامه ها برای آموزش دانشجویان و سربازان و آشنایی آنها با تمرینات هلال احمر منعقد شده است.”

وی همچنین پروژه هایی مانند فرماندهان بهداشت ، ناظران بهداشت و و . .

مدیر کل جمعیت هلال احمر استان یزد در بخشی دیگر از سخنان خود با اعلام اینکه 50 شهریور هلال خانه در استان یزد در سپتامبر 1999 تأسیس می شود ، افزود: مقدمات ساخت 20 خانه هلال دیگر در این استان در دست اقدام است. خدمات با کیفیت و تحویل سریعتر در صورت تصادف.

خرازی زاده همچنین سیلاب های اخیر و اقدامات امدادی و نجات در استان هلال احمر استان یزد را تشریح کرد.

دکمه بازگشت به بالا