عمومی

۴۳ ویژه برنامه هفته بسیج در استان سمنان برگزار می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

منصور شوگانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به ویژه برنامه های هفتگی بسیج ناحیه سمنان گفت: در این ایام 9470 برنامه تدارک دیده شده و 43 ویژه برنامه در هشت شهرستان منطقه برگزار می شود. بسیجیان از سازمان های مختلف.

در هفته بسیج 273 برنامه محوری در هشت شهرستان استان سمنان با همت بسیجیان مردمی و در جمع نمایندگان جمهوری خلق چین برگزار می شود، وی با بیان اینکه پنج برنامه از برنامه های هدفمند است، گفت: در هفته بسیج 273 برنامه محوری در هشت شهرستان استان سمنان برگزار می شود. حالت در هفته بسیج استان سمنان برگزار می شود.

جانشین ارتش استان سمنان درباره برنامه های شاخص کشوری هفته بسیج با مشارکت بسیج استان گفت: از بیست و پنجم آبان ماه، چهارمین مرحله رویداد تولید محتوای دیجیتال فضای مجازی استان برای دو نفر برگزار می شود. روزها. یکی از مهمترین برنامه های این هفته کشور امروز نیز ادامه دارد.

شوقانی در ادامه گفت: دومین برنامه شاخص هفته بسیج استان سمنان 7 آبان ماه در قالب آموزش جهادی فاطمی در قالب 600 گروه جهادی و حدود پنج هزار جهادگر بسیجی برگزار می شود. استان

وی از برگزاری ویژه برنامه شوگ دیدار در کشور و البته استان سمنان خبر داد و گفت: ملاقات با مردم «مردم و بسیج» با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در قالب سامانه تصویری از دیگر برنامه های هفته بسیج است که قرار است به پنج میلیون نفر در سراسر کشور برسد. در استان و این برنامه در استان نیز برگزار می شود.

جانشین فرمانده سپاه استان سمنان گفت: از دیگر برنامه های هفته بسیج، مراکز توسعه امام محمد باقر (ع) افتتاح شد.آ) وی با نگاهی به مشکلاتی که در سطح شهرستان ها و استان سمنان نشان داده است، افزود: این طرح از شبکه است. نخبه و از علم بسیج برای شاهد حل مشکلات استان در عرصه های مختلف استفاده می شود.

شوقانی یکی دیگر از برنامه ها را رزمایش متمرکز اقتدار بسیج با حضور 700 هزار بسیجی در سراسر کشور عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری آنلاین، برنامه های هفته بسیج استان سمنان از روز گذشته آغاز شده است.

دکمه بازگشت به بالا