عمومی

۴۳ درصد از اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری جذب شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حسین سپهری در این خصوص افزود: در هفت ماهه امسال 455 میلیارد تومان بابت حقوق و مقرری کارکنان و 180 میلیارد تومان برای سایر هزینه های جاری دستگاه های اجرایی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در هفت ماهه امسال 390 میلیارد تومان از مجموع وام های عمرانی مصوب استان تخصیص یافت که 150 میلیارد تومان از این مبلغ به مصوبه استانداری اختصاص یافت. بازدید از شهرهای آذربایجان غربی.

سپهری همچنین با اشاره به وام اختصاصی زلزله اخیر خوی گفت: پس از مصوبه شورای دولت برای جبران زلزله خوی، 180 میلیارد تومان کمک بلاعوض و 440 میلیارد تومان به عنوان کمک کم تخصیص یافت. – ابزارهای بانکی بهره

وی ادامه داد: مبلغ 85 میلیارد تومان نیز برای احیای مناطق آسیب دیده هزینه شد و 50 درصد از مبلغ وام اعلام شده در مرحله اول تخصیص یافت.

رئیس اداره مدیریت و سازمان برنامه کم اهمیت آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی اقتصادی هستند شادی کند افزود: دستگاه های اجرایی استان باید با استفاده از گزینه های قانونی نسبت به جذب وام های مصوب جدی باشند.

سپهری هم در مورد افزایش علاقه است داده ها و به گسترش نیروهای موجود در دستگاه های اجرایی ادامه داد: در چهار سال گذشته استان 3760 کارمند متعهد داشته است. است از این میان 1560 نفر متعلق به 1401 است.

دکمه بازگشت به بالا