عمومی

۴۰ میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی دفاع مقدس سمنان هزینه شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، منوچهر فهری بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه نظارت بر آخرین تحولات باغ موزه دفاع مقدس و مجتمع فرهنگی سمنان جلسه ای با استانداری برگزار کرد. وی اسلامی تأکید کرد: این مرکز فرهنگی منعکس کننده هنر ، ایثار ، از خودگذشتگی و شهامت رزمندگان دوران دفاع مقدس است. ما برای تسریع در اتمام و کار آن باید با یک راه حل جدی کار کنیم.

وی با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس در استان سمنان حاصل لطف خیرخواهانه مقام معظم رهبری و دولت و همچنین تلاش مردم استان سمنان است گفت: تاکنون 40 میلیارد تومان. ساخت ، تکمیل و بهره برداری از این مجموعه باورنکردنی با بودجه دفتر مقام معظم رهبری ، دولت و منابع استانی و دستگاه های اجرایی.

معاون استاندار سمنان گفت: دستگاه های اجرایی مسئول این موضوع باید در اسرع وقت به تعهدات خود عمل کنند.

فخری گفت: با توجه به اینکه این مرکز در مجاورت کمربند اصلی و مسیر تردد مسافران مجاور است ، نصب ، محوطه سازی و تجهیز مجموعه به فضای سبز در شهر و حومه در اسرع وقت به اتمام می رسد این کشور در شرق کشور از غرب به شرق واقع شده است و قسمت زیادی از مردم ایران اسلامی می توانند از آن بازدید کنند. برای تسهیل این امر ، دسترسی به فرهنگسرا و باغ موزه دفاع مقدس در استان سمنان تا پایان سال و Nauryz استفاده شود.

سرهنگ محمد حسن سلامی ، مدیرکل بنیاد انتشار ارزش های دفاع مقدس و حفظ آثار تاریخی در استان سمنان نیز در این نشست گفت که مواد انبار باید تمیز و در باغ موزه حفاری شود. به منظور ایجاد و زیباسازی فضا و همکاری و مساعدت دستگاههای اجرایی مسئول اجرای وظایف و مسئولیتها ، شاهد کار این مجموعه در آینده خواهیم بود.

دکمه بازگشت به بالا