عمومی

۳۱۹۵ نفر مبتلا به کرونا در فارس جان باختند/ فعالیت ویروس انگلیسی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، دکتر اورنگ ایلامی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت که هموطن دیگری در آن روز در اثر بیماری درگذشت. کووید 19 بیماری از ابتدای سال 1919 تاکنون.

وی گفت: “از زمان شروع بیماری ، 614،851 تست تشخیصی مولکولی در آزمایشگاه های استان آماده شده است. بررسی نمونه ها 171504 بیمار مثبت را نشان داد. علاوه بر این ، از آغاز پروژه “شهید حاج” کاظم سلیمانی “تا به امروز ، 24800 مورد آزمایش اورژانس انجام شده است که 2،097 بیمار مثبت و در مجموع 173،601 بیمار است. کووید 19 مورد در استان فارس کشف شد.

این مقام دانشگاه همچنین تعداد کل بیماران مثبت و مشکوک به علائم در بیمارستان های استان را در حال حاضر 557 نفر اعلام کرد و افزود: 90 نفر از آنها به دلیل وخیم شدن وضعیت جسمی در بخش های داخلی تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.

سرپرست معاونت دانشگاه همچنین گفت: 166289 نفر از بیمارستان بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده و یا از خانه های خود جدا شده اند.

دکتر ایلامی با افزایش بیماری همراه است کووید 19 و ورود ویروس جهش یافته انگلیس به کشور برجسته شد: میزان شیوع و مرگ ویروس جهش یافته انگلیس بسیار زیاد است و استفاده از ماسک ، فاصله فیزیکی ، شستن مکرر دستها و جلوگیری از ترافیک ناخواسته

دکمه بازگشت به بالا