جامعه و خانواده

۱۷۶ سری جهیزیه و هدیه ازدواج به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان قم اهدا شد

پرتال پارسی/ شن و ماسه در مراسمی که به مناسبت دهمین سالگرد کمیته امداد منطقه کوم برگزار شد، با حمایت این نهاد، جوانان و دامادها یک سری 176 سری هدایا و هدایای عروسی دریافت کردند.

به همت کمیته امداد استان کوم مراسم اهدای 176 سری جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به جوانان و دامادها با حضور 88 نفر از جوانان در عیادت سرکار خانم کرامت با مشارکت مرکز خدمات رضوی برگزار شد.

به گزارش پرتال پارسی، آیت الله سید محمد سعیدی، امام جمعه شهر قم و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) دهه مبارک فجر را دهه مبارکی برای شیعیان و مومنان دانست. هیچ چیز بهتر از خدمت به مردم نیست، پس سعادت ما با کمک نیازمندان با ایمان و تقوا گره خورده است.

وی گفت: تأسیس کمیته امداد در اوایل انقلاب یکی از نشانه های انسجام گفتار و کردار امام خمینی (ره) بود.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان اینکه امام خمینی (ره) بدون هیچ انگیزه و حاشیه ای کمیته امداد را برای خدمت رسانی به نیازمندان تشکیل داده است، افزود: این نهاد مقدس از ابتدای انقلاب وجود داشته است. در راستای خدمت و کمک به مردم نیازمند خلق و شکل گرفت و بحمدالله همچنان خدمات شایسته ای انجام داد. اوه به فقرا داد.

محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد استان کوم نیز در این مراسم با بیان اینکه زندگی ما می تواند با پرتو معنویت پایدار و سرزنده باشد، گفت: آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه خانواده و اشتغال به تازه دامادها هستیم.

وی از اهدای 176 سریال به ارزش 30 میلیارد ریال به جوانان با حمایت کمیته امداد استان کوم خبر داد و گفت: این اهدا شامل 5 قلم شامل یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی اتوماتیک، تلویزیون ال ای دی و… یک اجاق گاز و یک جارو برقی است

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا