جامعه و خانواده

گروه های ارزیاب ۳ شهر و ۳۱ روستای استان همدان را بررسی کردند

پرتال پارسی / همدان مدیر جمعیت هلال احمر استان همدان: شش تیم ، چهار آمبولانس ، چهار نفر پرسنل ، 16 امدادگر ، دو آمبولانس ، شش نفر در یک گروه آماده لجستیک و هشت خودرو و کامیون در سه شهر و 31 روستا مورد ارزیابی قرار گرفتند.

علی سنجربگی در گفت وگو با پرتال پارسی ، فعالیت های پس از زلزله جمعیت هلال احمر استان همدان را به شرح زیر توصیف کرد: یک کیلومتر زمین ظاهر شد.

وی گفت: عملیات هلال احمر بلافاصله پس از زلزله آغاز و از ساعت 15:05 آغاز شد. .

سنجربگی با بیان اینکه واکنش در برابر زلزله در IOC قبلاً آغاز شده بود ، افزود: این حادثه از طریق مرکز مدیریت و هماهنگی عملیات به هلال احمر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه کارگروه ستاد توسط هشت نفر هدایت می شود گفت: شش تیم ، چهار آمبولانس ، چهار پرسنل ، 16 امدادگر ، دو آمبولانس ، شش پرسنل لجستیکی و هشت خودروی سبک و سنگین در سه شهر و 31 آماد. آنها از روستا قدردانی کردند.

مدیرکل جمعیت هلال احمر استان همدان با بیان اینکه بزرگترین مسئله تعیین دقیق مختصات محل حادثه به دلیل تأخیر سایت لرزه نگاری است گفت: دو جلسه ضد بحران در شعب رزن و کبودراهنگ برگزار شد.

وی گفت: یک تیم جستجو و نجات پنج نفره ، یک تیم واکنش اضطراری پنج نفره ، یک تیم دو نفره سگ ، یک تیم هفت نفره و هشت نفر نجات دهنده داوطلب به شعبه رزن ، یک تیم پنج نفره و 10 نفره آماده برای واحد کبودراهنگ. امدادگران رایگان ، پنج تیم با پنج پرسنل و پنج داوطلب از شاخه فامنین ، پنج تیم با واحد همدان ، 20 تیم با چهار داوطلب از شاخه همدان و شش تیم 30 نفره ستاد جنوب آماده زلزله هستند. شنبه بود

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا