عمومی

کمک ۱۵۰ میلیون تومانی مدرسه علمیه منصوریه شیراز به مردم سی سخت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام علیرضا حدائق ظهر سه شنبه برای تسلیت شهادت احمد بن موسی در جمع خبرنگاران حاضر شد. الکاظم شاه چراغ (ع) نشان داده شده است: حضرت احمد بن موسی (ع) او یکی از سخاوتمندترین و مهربانترین کسانی بود که هزاران غلام ، بردگان و بردگان را می خریدند و آنها را آزاد می کردند ، در واقع او دارایی خود را صرف حل مشکلات مردم می کرد.

وی افزود: امام زاده (ع) همچنین دو ویژگی ایمان به خدا و ارتباط آن با معنای مقدس پروردگار وجود دارد ، دوم خدمت به مردم و بهره مندی از برادران دینی و مذهبی است. جزو آنها بالاترین خصوصیات را می دانند.

مسئول حوزه علمیه منصوری شیراز گفت آیت الله مکارم شیرازی ، مرجعی بزرگ در جهان تشیع ، در هنگام زلزله اخیر در منطقه سی سخت 1.5 میلیارد ریال به دفتر خود در شیراز کمک کرد ، بنابراین آرد ، برنج ، ماکارونی ، گوجه فرنگی ، سویا و رب مرغ توسط حوزه علمیه عمار تهیه شد دانش آموزان. منصوری این توزیع در بین نیازمندان منطقه توزیع شد و در زمینه های مختلف به ویژه در زمان تاجگذاری به مردم خدمت می کرد.

حجت الاسلام خدایگ گفت: این دولت بزرگ در ایام تاجگذاری خدمات و کمک های بسیاری در میهن اسلامی ایران انجام داد که یکی از آنها کمک به مردم منطقه زلزله زده سی سخت بود.

وی با تمرکز بر کمک صادقانه گفت: “ما امیدواریم که شاهد گسترش یک حرکت ارزشمند در جامعه به نام کمک صادقانه و شفقت باشیم.”

دکمه بازگشت به بالا