عمومی

کلیدواژه‌های تازه سرمایه‌گذاران مصی علی‌نژاد چیست؟

موسی علی هفته گذشته در برنامه گفتگوی تامرون هال مجری مشهور سیاه پوست آمریکایی شرکت کرد و این بار رویکردی متفاوت به افکار عمومی آمریکا به ویژه پایگاه رای گیری دولت دموکرات بایدن یعنی زنان، سیاه پوستان و … داشت. لاتین، علیه جمهوری اسلامی. تحریک برای مشروعیت بخشیدن به تفرقه و تجاوز نظامی به ایران. با توجه به اینکه دولت های آمریکا در قرن گذشته هرگز طرح حمله خرابکارانه یا نظامی علیه کشور دیگری را بدون اقناع افکار عمومی اجرا نکرده اند، درک تکنیک های تبلیغاتی وی در این برنامه تلویزیونی برای فعالان بسیار مهم و حائز اهمیت است. حوزه رسانه و دیپلماسی کمک های مردمی در ایران.

ایسناپلاس-احسان محدیان: برای درک بازی رسانه ای غرب و آمریکا علیه ایران باید مصاحبه های موسی علینژاد را با دقت مشاهده و تحلیل کرد. حزب دموکرات مدیون سیاه پوستان، زنان، لاتین تبارها و سایر اقلیت هاست تا از حمایت پایگاه رای خود حمایت کند و حمایت عملیاتی از ناآرامی های خشونت آمیز ایران را که ممکن است با رویه های فعلی کاهش یابد، توجیه کند. در داخل کشور ، علینژاد را در برنامه ای با حضور زنان لاتین و سیاه پوست به نمایش گذاشت.

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید کریستین علینژاد چیست؟

تشبیه وقایع ایران و داستان جورج فلوید

او در این برنامه با شبیه جلوه دادن وقایع ایران به آنچه برای جورج فلوید سیاه پوست رخ داد (پیشینه و سیر اتفاقات در این دو رویداد کاملا متفاوت است) سعی دارد افکار عمومی را با خود همراه کند. این کار از آن جهت حائز اهمیت است که نظام جمهوری اسلامی همواره بر سرکوب سیاهان و زنان در آمریکا به عنوان یک حربه تبلیغاتی تاکید کرده است و اکنون دولت بایدن از این حربه علیه خود جمهوری اسلامی برای خنثی کردن آن استفاده می کند.

فراموش نکنیم که بایدن در مورد لزوم آزادی ایران بسیار صریح بوده است و علی نژاد در این مصاحبه تلاش می کند تا تهاجم و تجزیه ایران را برای مخاطبی خسته از جنگ های مکرر دولت های مختلف آمریکا در مناطق مختلف غرب آسیا مشروعیت بخشد. .

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید کریستین علینژاد چیست؟

جعل سابقه دارد

این رویه سرکوب و فریب افکار عمومی غرب با سوء استفاده از زنان از دیرباز وجود داشته است. در 10 اکتبر 1991، دختری به نام نیره در برابر اعضای کمیته حقوق بشر کنگره آمریکا شهادت دروغ داد و در شهادت احساسی خود مدعی شد که نیروهای عراقی را دیده است که پس از حمله به عراق، نوزادان را از انکوباتورها گرفته اند. کویت، بیمارستان کویت را بیرون می‌آورند، دستگاه‌های جوجه‌کشی را بیرون می‌آورند و بچه‌ها را رها می‌کنند تا بمیرند. این شهادت دروغ افکار عمومی در غرب را خشمگین کرد و عملیات بازپس‌گیری کویت از ارتش عراق را مشروعیت بخشید. در سال 1992 فاش شد که نام خانوادگی او نایره الصباح و دختر سعود الصباح، سفیر کویت در آمریکا است. علاوه بر این، فاش شد که شهادت او به عنوان بخشی از کمپین روابط عمومی “شهروندان آزاد برای کویت” که توسط شرکت روابط عمومی آمریکایی Hill & Knowlton برای دولت کویت اداره می شود، سازماندهی شده است. پس از این، شهادت الصباح به عنوان یک نمونه کلاسیک از تبلیغات جنایی مدرن تلقی می شود.

تکرار تجربه فروپاشی شوروی؛ آرزوی علی نژاد

حالا علی نژاد این بازی خطرناک دیپلماسی عمومی را جور دیگری انجام می دهد. به زبان بدن و کلمات علی نژاد دقت کنید. کلیدواژه هایی که برای برانگیختن خشم و نفرت علیه ایران و دولت آن استفاده می شود، البته نتیجه این خشم و توجیه افکار عمومی جهان – مشروعیت بخشیدن به حمله نظامی علیه ایران است که احتمال آن در مقایسه با سایر کشورها افزایش چشمگیری داشته است. . – بازسازی BKUB. مقایسه او از ناآرامی‌ها در ایران با فروپاشی دیوار برلین، نشانه‌ای از هدف‌گیری نهایی غرب از ایران است. این به معنای تکرار تجربه فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی با تجزیه ایران است، واقعیتی که اکنون بیش از هر زمان دیگری مشهود است. او در جایی دیگر از کلمه کلیدی آپارتاید جنسیتی علیه جمهوری اسلامی استفاده می کند و به مخاطبان غربی دولت نژادپرست آفریقای جنوبی را یادآوری می کند. در حال حاضر دولت اسراییل با سرکوب و وحشیگری خود علیه فلسطینیان شایسته این لقب است، اما علینژاد این کلمه کلیدی را با ذات طبیعی علیه ایران به کار می برد.

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید کریستین علینژاد چیست؟

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید کریستین علینژاد چیست؟

حجاب اجباری مانند دیوار برلین است!

برای درک بهتر پروژه ضدایرانی به جملات او نگاه می کنیم:

– کشتن مهسا امینی چون موهایش را دوست داشت. برای یک مو، برای یک مو، خدای من!

– دولت همه چیز را درباره مردم گفت و مردم هم خودشان تصمیم گرفتند

– مردم می خواهند به رژیم آپارتاید جنسیتی پایان دهند

حجاب اجباری مانند دیوار برلین است! اگر موفق شدیم و این دیوار را خراب کنیم، خامنه ای و رژیمش وجود نخواهد داشت.

به راحتی می توان تصور کرد که علینژاد خود به این نتیجه رسیده است که چنین عبارات و کلیدواژه هایی را بیان کند، چکیده و گزیده ای از روزها و ساعت ها تلاش، تحقیق و تفکر سازمان های اطلاعاتی و اتاق های فکر در آمریکا و اروپا را بیان می کند و با درک این موضوع. در این موضوع ما زن و ستمدیده هستیم، می‌توانیم برای مقابله با این جنبش براندازی به ظاهر مظلوم که قصد تجزیه ایران را در بهانه حمایت از حقوقش دارد، برنامه‌ریزی کنیم.

مبارزه با علی نژاد مستلزم استفاده موثر از رسانه ها و شبکه های اجتماعی است

البته او می خواهد با افزایش هزینه های مبارزه جدی با شورشیان که امنیت ایران را با حمله به نیروهای نظامی و انتظامی هدف قرار می دهند، حملات به افسران پلیس را مشروعیت بخشد. اما نباید اجازه داد که او و حامیان شورش های خیابانی به آرزوهای شیطانی خود جامه عمل بپوشانند. علی نژاد نه زلنسکی است نه گورباچف ​​و نه نلسون ماندلا. سرانجام، او به سرنوشت فاطمه زارین تاج (معروف به طاهره قره العین) در دوران قاجار می رسد که تلاش هایش برای ترویج بابیت، بهائیت، هرزگی و فحشا، سرنوشتی غیر از اعدام پیدا می کند. در سال 1286 عزیزخان فرمانده سپاه ناصرالدین شاه او را با خود نیاورد. موسی علینژاد کارا العین عصر شبکه های اجتماعی و استفاده موثر از اطلاعات و رسانه های جمعی و رسانه های اجتماعی برای مقابله با او و حامیانش و همچنین اطلاعات و نیروی انتظامی برای شناسایی و دستگیری حامیان آشوب خیابانی وی است. هر لحظه تاخیر در این زمینه برای آینده ایران عزیز مضر است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا