عمومی

کشنده امپاور BD500 برای سومین بار به بورس کالا می‌رود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، ریزش بهمن گازوئیل باعث مرگ یک نفر شد آن را تقویت کنید قیمت پایه BD500 یکشنبه 6 آذرماه در بورس کالا سه میلیارد و 130 میلیون تومان است. خریداران برای تکمیل این تراکنش ها باید کد کنند سجام وجود دارد. مدت این قرارداد پیش خرید در 30 فوریه 1401 منتشر شد. این سومین توصیه عمل فروش است آن را تقویت کنید BD500 در بورس کالا خواهد بود.

BD500 یک تراکتور دیزلی تک محور، قدرتمند و مدرن باخمن است. این کامیون مجهز به سردخانه در محل بوده و توانسته است تاییدیه ADR را برای حمل کالاهای خطرناک دریافت کند. آن را تقویت کنید با موتور 11800 سی سی توربو مجاز به حمل 44 تن و از 12 سرعت مدل AMT TRAXON از برند ZF استفاده می کند.

سیستم تعلیق محور عقب آن را تقویت کنید کل پنوماتیک به لطف 4 بالون و سیستم کنترل ECAS می توانید ارتفاع محور عقب را تنظیم کرده و ارتفاع دلخواه را حفظ کنید. این تراکتور دارای کابین بلند و جلگه با ساختار شناور چهار نقطه ای شرایط استانداردی را برای سلامت راننده و سرنشین دوم فراهم می کرد. آن را تقویت کنید با وجود طراحی مدرن و مجهز بودن کامل به سیستم‌های ایمنی مانند سیستم هشدار خروج از خط LDWS، سیستم کنترل تراورس HSA در سربالایی و سیستم هشدار برخورد از جلو (FCW)، AEBS در ارتباط با ترمز اضطراری هوشمند هوشیاری را کاهش می‌دهد. راننده و موقعیت های خطرناک احتمال تصادف را به حداقل می رساند.

دکمه بازگشت به بالا