عمومی

کشف انبار لوازم خانگی احتکاری به ارزش ۵ میلیارد در ایلام – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار نورعلی یاری صبح امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مبارزه با جمع آوری کالاهای اساسی مطابق برنامه ملی و اجباری جستجو برای افراد و اطلاعات این عمل انجام شد اینکه شخص خاصی وجود دارد و او آن را نگه می دارد انبار لوازم خانگی در نزدیکی ایلام لباس های کار ماموران پلیس برای امنیت اقتصادی استان وجود دارند.

وی افزود: هنگامی که مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان استان انبار را شناسایی و افتتاح کردند ، آنها با توافق با دستگاه قضایی ، طی یک عملیات موفق پلیس ، این انبار را پلمپ کردند و متهم را در ارتباط با آن دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: این ملک از ارزش واقعی برخوردار بوده است باز شد کارشناسان با برآورد اینکه پنج میلیارد ریال وجود داشته است ، ادامه داد: در صورت درخواست این عمل انجام شد این انبار در سیستم انباری گسترده وزارتخانه قرار دارد .Mt ثبت نشده است این موارد شامل لوازم خانگی مختلف بود.

سردار یاری خاطرنشان کرد: مبارزه با تخریب سیستم اقتصادی جدی است لباس های کار پلیس در آنجا است و از شهروندان سؤال می کند: هرگونه اخبار و اطلاعات در باره فساد اقتصادی و جمع آوری کالاها و ارز در اسرع وقت با شماره تلفن 110 پلیس تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا