استان ها

کرونا در مناطق تحت‌پوشش علوم پزشکی سمنان475 قربانی گرفته است

پرتال پارسی / سمنان سمنان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، با اشاره به ادامه روند شیوع ویروس کرونا در شش شهر تحت پوشش این دانشگاه ، گفت:

دکتر نوید دانایی به خبرنگاران گفت: سمنان ، 6 شهر تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی: سمنان ، مهدیشهر ، سرخه ، دامغان ، آرادان و گرمسار.

وی با اشاره به شیوع موج سوم ، خواستار پیروی بیشتر از پروتکل های بهداشتی و توجه جدی به محدودیت های اعلام شده توسط مقر ویروس کرونا شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اعلام اینکه در دو روز گذشته 80 مورد جدید در شهرهای تحت پوشش دانشگاه شناسایی شده است ، افزود: تعداد بیماران بستری در مراکز تحت پوشش دانشگاه به 3416 نفر رسیده است. است.

دکتر دانایی با بیان اینکه روند آلودگی به ویروس کرونا در مجتمع تأمین شده توسط دانشگاه هنوز در حال رشد است ، اظهار داشت: متأسفانه از زمان شیوع ویروس کرونا در این مجتمع با بودجه دانشگاه ، 475 نفر را از دست داده ایم.

وی خواستار جدیت در اجرا و اجرای تصمیمات ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان شد: «محدودیت ها از روز شنبه تشدید می شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه وضعیت فعلی استان ما به هیچ وجه خوب نیست گفت: علاوه بر پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی ، از شهروندان استان می خواهیم از حضور در جلسات و اجتماعات به شدت خودداری کنند.

به گزارش پرتال پارسی ، دو دانشگاه علوم پزشکی در استان سمنان وجود دارد و آمار دو شهر شرقی استان به طور جداگانه توسط علوم پزشکی شاهرود منتشر می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا