جامعه و خانواده

پویش «به امید خدا» در گلستان راه‌اندازی شد

پرتال پارسی/ گلستان معاون فرهنگی و تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامیدی و یأس در جامعه است، تصریح کرد: در این راستا دشمن به دنبال ناامیدی و ناامیدی در جامعه است.

حجت الاسلام رضا دیلمی با اشاره به آغاز نهضت خدای امید در گلستان به پرتال پارسی گفت: یکی از مهم ترین مولفه های رشد و توسعه در هر جامعه، تصمیم و امید جامعه است. به سوی آینده. ” امید آفرینی در قالب اسلام ناب نه تنها یک وظیفه همگانی، بلکه از رسالت های جبهه فرهنگی و اطلاع رسانی به ویژه در مرحله دوم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمن از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تمدن آن و کمال و توصیف سریع تمدن آن هراس دارد، گفت: انقلاب، دشمن را به خوبی می شناسند و حرکت آن را کنترل می کنند و به موقع پاسخ می دهند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در این راستا پویش به همت نهادهای انقلابی و هیئات مذهبی به امید خدا در ماه مبارک رمضان راه اندازی شد. محصولات، محیط کار خلاقانه و ابتکاری و کمک صادقانه، رسیدگی به نیازمندان، اول وقت روزه، نماز، نماز جماعت، افطاری های ساده، مجالس خانگی، قرآن و هرگونه فعالیت امیدبخش و نشاط آور. گسترش و ایجاد نیکی به این حرکت در بستر خانواده و اجتماع همدلی و هم افزایی بفرستید.

دیلمی باب یانگ با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را به سامانه 3000212 ارسال کنند، تصریح کرد: به 30 نفر از اعضای پویش به قید قرعه یک میلیون تومان جایزه تعلق می گیرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا