عمومی

پرستاران قهرمانان کرونا هستند/برگزاری شب یلدای امسال بدون دورهمی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، آیت الله سید حسن عاملی عصر شنبه در مصاحبه ای زنده و تلویزیونی با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) با تبریک ولادت یک شخصیت مبارک و تأثیرگذار در تاریخ اسلام ، اظهار داشت:د) این نمادی از مقاومت ، فداکاری و خرد و تدبیر است و بیانگر فصاحت و فصاحت سخنان این بانوی بزرگ در تاریخ است. اصابت برگرفته از علم لدنی وی به دلیل ایراد خطبه های ویژه اسلام در خطبه های بی نظیر حضرت زینب در کوفه و بغداد مشهور است.

شخصیت و منش پاک حضرت زینب نماینده ولی فقیه استان است (د) وی آن را یک گوهر گرانبها و نمونه ای عالی از اسلام دانست: وی گفت که این بانوی مومن اسلام در خانواده ای مقدس به دنیا آمد و والدین وی نزد خدا از مقام والایی برخوردار بودند و حتی در احادیث هنگام تولد نیز از او نام بردند. این بانوی بزرگوار اسلام حضرت جبرئیل خطاب به پیامبر اکرم (ص)ص) او آمد و گفت كه خداوند به خاطر ذات مقدس و عزت صافش ، نام زینب را به جای این نوزاد برگزیده است.

مقاومت و تقوای امام جمعه اردبیل حضرت زینب (د) وی با تمجید از وقایع کربلا و دوران اسارت خود اظهار داشت: «تحصیل در مکتب اسلامی و پیروی از آداب و رسوم پیامبر و اهل بیت (ع) این بانوی بزرگوار را در برابر سختی ها و فجایع آن زمان و فداکاری ها و حکمت های امام قرار می دهد. زینب (د) دانش شیعه در تاریخ و شکل گیری احکام و قدرت در زمان امام باکر (ع) امام جعفر سده (ع) تشکیل نشده است.

پرستاری جهاد بزرگی است

وی ضمن تبریک روز پرستاری به کلیه پرستاران و بهورزان ، این عزیزان را قهرمان روز تاجگذاری خواند و گفت: “پرستاری یک کار مقدس و بزرگی است که فداکاری ها و فداکاری های خداوند را در حق پرستاران توصیف و قدردانی می کند.” عظمت و تداوم این کارگران در دوران کرونا را نمی توان بیش از حد بیان کرد.

آیت الله سید حسن عاملی با بیان اینکه بهترین هدیه برای افراد روز پرستار دور از جلسات و حوالی شب یلدا است ، افزود: ساکنان استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت های صادر شده توسط ستاد تاجگذاری ملی به خالی ماندن تخت بیمارستان و قطع تاج زنجیر کمک کردند. بنابراین ، دین خود را در مورد پرستاران و کارمندان بهداشت امتحان کنید .R پرداخت.

عدم رعایت پروتکل های بهداشتی نقض حقوق بشر است

سخنگوی مقام معظم رهبری در استان اردبیل گفت: در شب یلدا امسال ، حتی اگر یک نفر این کار را انجام ندهد ، چندین نفر دیگر را به ویروس کرونا آلوده می کند و این شیوع روز به روز بر تعداد بیماران می افزاید. مردم نوشته شده است

امام جمعه اردبیل در بخشی دیگر از سخنان خود با قدردانی از تلاش های خیران و امور خیریه استان در رفع فقر و کمک به نیازمندان استان در زمان تاجگذاری افزود: در بسیاری از احادیث اگر م belمنی دست م belمن دیگری را بگیرد ، خداوند او را یاری می کند. .R این اتفاق خواهد افتاد و در شرایط فعلی که بسیاری از مردم با مشکلات مالی و اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند ، او به این فکر می کند و ما آینده ای را به دوش می کشیم.

دکمه بازگشت به بالا