جامعه و خانواده

پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی کم بهره به عشایر استان تهران

مدیر امور عشایر منطقه تهران با اعلام اینکه بیش از 100 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به عشایر منطقه تهران اختصاص یافته است گفت: به هر خانوار عشایر حداکثر 200 میلیون تومان پرداخت می شود.

فرشید ذبیحی در گفت وگو با خبرگزاری پرتال پارسی. وی در تشریح روند پرداخت تسهیلات به خانوارهای عشایری منطقه تهران گفت: سهم عشایر منطقه تهران از تسهیلات اشتغال ویژه در نظر گرفته شده و بیش از 100 میلیارد تومان به عشایر تسهیلات اشتغال اختصاص یافت. این استان

وی افزود: به این ترتیب به هر خانوار عشایری حداکثر 200 میلیون تومان پرداخت می شود و مدت بازپرداخت این تسهیلات طولانی خواهد بود.

ذبیحی با اشاره به اینکه سود این تسهیلات 4 درصد است، ادامه داد: این تسهیلات در زمینه های کشت و توسعه گیاهان دارویی، توسعه صنایع دستی و دامپروری پرداخت می شود. عشایر واجد شرایط می توانند به دفاتر شرکت های تعاونی مراجعه و مدارک خود را تحویل دهند.

عشایر استان تهران یکی از تولیدکنندگان اصلی گوشت قرمز در استان هستند

مدیر امور عشایر منطقه تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اینکه عشایر منطقه تهران فرصت خوبی برای تولید گوشت قرمز دارند گفت: اولویت ما در ایجاد اشتغال برای عشایر فرآیند تولید گوشت قرمز است. زیرا این جامعه 700 هزار راس دام سبک پرورش می دهد که یکی از تولیدکنندگان اصلی گوشت قرمز در استان تهران محسوب می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا