جامعه و خانواده

پایان انتظار چندین ساله دامداران “مراوه‌تپه” با دستور استاندار

پرتال پارسی/ گلستان فرماندار مراوه تپه از احداث بازارچه دام در این شهرستان خبر داد و گفت: زمان مورد انتظار دامداران این شهرستان برای پیروی از فرماندار گلستان به پایان رسیده است.

لقمان قربانی در گفت وگو با پرتال پارسی، اظهار کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا شهرستان مراوه تپه به اوج توسعه برسد.

واحد عامل توسعه / احداث بازار دام در مراوه تپه است

وی وحدت و دلسوزی مراوه تپه را عامل توسعه شهرستان دانست و افزود: خوشبختانه مردم شهرستان مراوه تپه در رؤیت ماه و بحث عید قربان به نظام مقدس جمهوری اسلامی تمکین کردند. خوشبختانه هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشت و همه به دستور مقام معظم رهبری عمل کردند.

فرماندار ماراو تپه گفت: برای اینکه شاهد شهری آباد باشیم، باید وحدت، دلسوزی و تلاش جمعی را در پروژه های عمرانی، اقتصادی و سرمایه گذاری افزایش دهیم. گروه هایی از مشاوران و اتاق های فکر راه اندازی شده اند تا از پیشنهادات و نظرات این گروه تاثیرگذار استفاده کنند.

قربانی با تشکر از نظارت فرماندار گلستان بر ساخت بازارچه دام در مراوه تپه، یادآور شد: بیش از 70 درصد دام های استان گلستان در مراوه تپه و مشکلات حمل و نقل و هزینه حمل دام به بازار گنبدکاووس است. موضوعی که برای کشاورزان این شهرستان مشکل است، دامداران مراوه تپه برای فروش دام خود باید 180 کیلومتر تا بازار احشام گنبد چاووس طی کنند که این امر علاوه بر صرف وقت و هزینه، راه های ارتباطی عشایری و سایر ارتباطات منطقه را با مشکل مواجه می کند. .

وی افزود: با توجه به اینکه پروژه ساخت بازار دام مراوه تپه به بن بست خورده است، مودبانه به فرماندار گلستان اعلام کرده ایم که این پروژه در دستور کار قرار گرفته و دامداران این شهرستان چند سالی است که منتظر مانده اند. این پروژه باعث اتلاف وقت و هزینه نمی شود، بلکه تاثیر بسزایی در اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم شهرستان خواهد داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا