عمومی

وقتی خدا علی دایی را دوست دارد

گفت اکبری؛ به نظر می رسد کریستیانو رونالدو نمی خواهد رکورد علی دایی را بشکند. برای جلوگیری از این امر ، برخی موارد دست به دست هم می دهند. پس از آنکه رونالدو دچار ضربه مغزی شد و بازی ملی را از دست داد ، اکنون کریس در آستانه باخت در یک بازی ملی دیگر قرار دارد.

اول از همه ، نباید فراموش کنیم که رونالدو در دوران فوتبال خود به اندازه کافی رکورد زده است. او و مسی طی چند دهه به اوج دست نیافتنی رسیده اند. یکی از معدود یادداشت های خاص ، علی دایی سیترادا است. او با 109 گل بهترین گلزن ملی جهان است. رونالدو همچنین با 101 گل او را تعقیب می کند. با توجه به گل رونالدو ، شکستن این رکورد برای او آسان خواهد بود. 8 هدف دیگر؟ این برای رونالدو یک شوخی است. اگرچه او از رختخواب بیمار برگشت ، اما با دو گل کار را شروع کرد ، بنابراین انتظار می رود که آنها رکورد علی دایی را بشکنند.

با این حال ، تاکنون نقشه رونالدو خنثی شده است. پرتغال چهارشنبه این هفته به مصاف آندورا می رود. این مسابقه ای است که رونالدو برای کاهش فاصله با برادرش به آن نیاز دارد. کریس بعید است در دو بازی بعدی پرتغال تا پایان سال 2020 برابر ابرقدرتهایی مانند فرانسه و کرواسی گلزنی کند. معمولاً او گزارش خاصی از بازی آندورا داشت. با این حال ، کریس در دیدار روز گذشته یوونتوس و لاتزیو مصدوم شد ، بنابراین در بازی روز چهارشنبه و اگر بیشتر باشد در کنار اما خواهد بود. رونالدو در دقیقه 76 مصدوم شد و زمین را ترک کرد. بعید است او تا روز چهارشنبه آماده بازی باشد. به نظر می رسد خدا دایی علی را دوست دارد …

252 252

دکمه بازگشت به بالا