ورزش و نشاط

وظیفه بازیکنان تمرکز در تمرینات است/باید وقت جام جهانی آماده شویم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، مجید حسینی امروز در اردوی تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکلات همیشه وجود داشته و دارد اما امیدوارم بازی های خوبی انجام دهیم و برای مسابقات آماده شویم. جام جهانی. “

مدافع لژیونر تیم ملی ایران افزود: خوشبختانه حالم خوب است و در بیشتر بازی های تیم های باشگاهی ترکیه حضور داشته و در آن بازی کرده ام. باید برای دیدارهای آتی تیم ملی ایران آمادگی کامل داشته باشیم تا در جام جهانی نتیجه خوبی بگیریم.

او درباره همکارانش گفت: ما بازیکن هستیم و باید روی تمرینات و زمین بازی تمرکز کنیم. کسانی که ارتباط برقرار می کنند و خوب بازی می کنند باید کمک کنند. هر کسی مسئولیتی دارد.

دراگان اسکوچیچ در خودروی مدافع تیم ملی ایران گفت دوست دارم زوج شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان بیشتر بازی کنند. هر وقت مربی تیم ملی صلاح بداند بازی می کنم

او درباره دیدار حساس امشب اسکاتلند و اوکراین که برنده آن در مرحله گروهی مقابل ایران به مصاف ولز می رود، گفت: برایم مهم نیست کدام تیم بیاید و به ما ملحق شود. ما باید در آن زمان آماده باشیم. باید از گروه خارج شویم و به خوبی آماده شویم تا هواداران تیم ملی را راضی کنیم.

دکمه بازگشت به بالا