استان ها

ورزش سمنان به جز درخشش چند چهره ورزشی حال و روز خوبی ندارد

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی ، سید آرش رئوفی پیشکسوت شناخته شده و دوست داشتنی سمنان که سالهاست در هندبال و فوتبال بازی می کند در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما به س questionsالات زیر پاسخ داد:

شرح حال کامل خود را شرح دهید؟
سید آرش رئوفی در سال 1351 در سمنان متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه اسلامی اسدان ، واحد علوم تحقیقات سمنان است و از سال 2000 کارمند شهرداری سمنان است.

تاکنون چه رویدادهای ورزشی برگزار کرده اید؟
از سال 1986 من هندبال ، کشتی ، فوتسال و … بازی کردم. من در زمینه های مختلف بازیکن ، مربی ، داور بوده ام و همیشه دبیر و نایب رئیس شوراهای ورزشی بوده ام و اکنون رئیس آن هستم. هیئت هندبال سمنان و نایب رئیس شورای فوتبال.

به چه عناوین ورزشی مهمی دست پیدا کرده اید؟
شرکت در اردوی تیم ملی هندبال از خردسالان تا بزرگسالان ، چندین عنوان استان و کشور در رده های سنی مختلف ، نفر سوم مسابقات قهرمانی استان و کشتی فرنگی دانشگاه آزادی اسلامی. سال

شما تاکنون چه وظایفی را در ورزش انجام داده اید؟
دبیر شورای هندبال سمنان
رئیس کمیته داوران فوتبال سمنان
مسئول کمیته منطقه ای هندبال
نایب رئیس هیئت فوتبال سمنان
رئیس شورای هندبال سمنان
مدیر ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان

وضعیت ورزش در استان و شهرستان را چگونه ارزیابی می کنید؟
به استثنای چند چهره ورزش رزمی و چند تیم دیگر غیر از فوتبال ساحلی ، فوتسال و بدمینتون ، وضعیت ورزشی در استان خوب نیست.

استراتژی شما برای غلبه بر وضعیت فعلی چیست؟
امروز لازم است هزینه های زیادی برای مسابقات قهرمانی ورزش هزینه شود. مسئولان استانی باید نگران ورزش به عنوان تنها راه ایجاد نشاط و سلامت جسم و روح برای تغییر وضعیت فعلی باشند.

شورا و شهرداری چه نقشی می توانند در توسعه مسابقات قهرمانی و ورزش های جمعی داشته باشند؟
توسعه ورزشهای جمعی یکی از مهمترین وظایف شورا و شهرداری است و در پارکها و باغها و همچنین در ایستگاههای دوچرخه و غیره انجام می شود. با ایجاد یک فضای مطلوب در قسمت قهرمانی به دلیل وضعیت درآمد شهرداری و پیش بینی بودجه شهرداری شرایط خوبی برای مدیریت تیم وجود ندارد اما نباید مشکل حل شود. شورا و شهرداری مانند بسیاری از شهرداریهای کشور می توانند با تصمیمات خود در ورزشهای قهرمانی سهیم شوند.

برنامه های اصلی ورزشی شما چیست؟
من به عنوان فردی که زندگی خود را در ورزش سپری کرده ام ، البته با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی سمنان و کمک همه برای رشد و ارتقا for این ورزش تلاش خواهم کرد.

مدل های ورزشی و فنی شما چه کسانی هستند؟
در داور فوتبال کاظم حدادی
داور هندبال عبدالمحمد شاهی
گولامرضا تختی قهرمان کشتی جهان
هندبال استاد گرامی حاج عباس عسگری

بهترین خاطره ورزشی خود را توصیف کنید؟
بهترین خاطره ورزشی من مربوط به سال 1379 است ، مسابقات ملی هندبال جوانان در اهواز ، که برای اولین بار در پرتو تیم شهرم از من به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد.

اگر داستان خاص دیگری دارید ، به من بگویید؟
ممنون که به من دادید امیدوارم با حمایت جناب عالی و افراد خوب اخلاق سمنان اتفاقات خوبی در ورزش شورای اسلامی شهر سمنان و این شهر رقم بخورد.

روحیه ورزش سمنان ، به استثنای درخشش برخی از ورزشکاران

46

دکمه بازگشت به بالا