ورزش و نشاط

وحید امیری: با تجدید قوا و روحیه دوباره مبارزه می‌کنیم

بازیکن تیم فوتبال «پرسپولیس» درباره وضعیت مصدومیت توضیح داد.

به گزارش پرتال پارسی و به نقل از باشگاه «پرسپولیس»، وحید امیری درباره وضعیت خود گفت: ابتدا باید در مورد شرایطم بگویم که هر روز بهتر می شوم. تمرینات انفرادی را شروع کرده ام و امیدوارم هر چه زودتر در تمرینات گروهی شرکت کنم.

او خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: مشکل این است که هنوز فصل تمام نشده است. هنوز 6 بازی و 18 امتیاز باقی مانده است. در تعطیلات اخیر بازیکنان با انرژی و روحیه تازه ای برای پرسپولیس شدن آماده شدند که ما و هواداران در ابتدای بازی منتظر آن هستیم. امیدواریم فصل را با بازی های خوب و کسب بیشترین امتیاز از مسابقات آینده به پایان برسانیم.

امیری ادامه داد: فوتبال یکی از جذاب ترین ورزش هاست چرا که برنده و بازنده مشخص نیست. هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. من متقاعد شده ام که با این تجدید قوا و روحیه و حمایت هواداران می توان شرایط را تغییر داد که مایه دلگرمی است. البته قلب اعضای تیم با حمایت هواداران پر می شود و تجدید روحیه همیشه با شور و شوق هواداران به پایان می رسد.

بازیکن خلاق سرخپوشان گفت: ما بازیکنان فرصتی برای غصه خوردن یا شادی نداریم. ما باید همیشه برای بازی و اتفاقات بعدی آماده باشیم. هواداران هم فرقی با هم ندارند. ما مدیون هواداران هستیم که شرایط را درک کنند، زیرا در این سال ها نتایج خوبی کسب کرده ایم. قدرت و ایمان آنها به تیم، دعای خیرشان که توسط بازیکنان و کادر فنی بدرقه شد مهم و موفق بود.

امیری خاطرنشان کرد: با تمام توان به این 6 مسابقه خواهیم رفت. مطمئنم هواداران با تمام قدرت و روحیه پشت ما هستند تا جایگاه دیگری به ما بدهند. تیم ما تلاش می کند تا بجنگد و این حس می تواند توسط هواداران تقویت شود.

امیری گفت: من از هواداران انرژی می گیرم و مطمئنم هر بازیکنی اینطور است. حضور هواداران در ورزشگاه، خارج از منزل و فضای مجازی زمانی که از تیم حمایت می کنند و به تیم انگیزه می دهند، به بازیکنان دو برابر انرژی و قدرت می دهد، بنابراین هر بار که به میدان می روند، به فکر خود و مشکلاتشان نیستند و فداکاری می کنند. همه چیز. برای جلب رضایت هواداران؛ برای هوادارانی که با تمام سختی های زندگی از تیم حمایت کردند و به این حمایت ها پایان دادند.

بازیکن پرسپولیس در ادامه توضیح داد: برانکو به شروع این فصل افتخار می کند، پرسپولیس در پایان فصل دوم شد اما دیدم هواداران چه کردند. سال گذشته تا روز آخر چیزی مشخص نبود اما اعتماد هواداران روی تیم تاثیر گذاشت و آخرین روز ثبت نام برای قهرمانی بود. قول می دهم از هیچ تلاش، تلاش و کوششی دریغ نکنم و انتظار و امیدواریم که هواداران در کنار ما باشند.

وی افزود: فکر می کنم همه بازیکنان وقتی به زمین می آیند باید آرام باشند. مخصوصاً باید مطمئن بود که هواداران همیشه از آنها حمایت می کنند. آنها این انرژی را می گیرند و خوب کار می کنند. نتیجه گیری من این است که بازیکنان معتقدند حرف هواداران برای بهتر شدن وضعیت تیم است و باید آرامش داشت.

امیری در پایان افزود: در کنار تیم هستم. متوجه شدم که اوضاع خوب است. من انرژی خوبی را در تیم می بینم و بچه ها مدتی است که خیلی خوب تمرین می کنند. ما شاهد اعمال خیر هستیم. امیدوارم انرژی خوبی از طرف هواداران بیاید، چرا که مهمترین ابزار ما برای پیروزی، انرژی و حمایت هواداران است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا