استان ها

واکنش پیشکسوت خوزستان به بالا رفتن مدیرفنی تیم ایذه از فنس‌های ورزشگاه!

پرتال پارسی/ خوزستان فولاد آسین ایذه، مدیر فنی باشگاه استقلال خوزستان پس از پخش فیلمی از بالا رفتن از حصار ورزشگاه شهدای ماهشهر در آستانه فینال لیگ برتر فوتبال خوزستان به دلیل ممانعت نیروهای امنیتی ورزشگاه گفت.

صفرعلی جمالپور به پرتال پارسی گفت: مسئولان فوتبال خوزستان باید بدانند که تنها راه ارتقای روحیه فوتبال، احترام به پیشکسوتان است.

وی افزود: متاسفانه ورزش شرایط اخلاقی بسیار سختی را پشت سر می گذارد و همه در ورزش باید با کمک یکدیگر این مشکل را حل کنند.

این پیشکسوت تاکید کرد که چرا وضعیت وخیم ورزش خوزستان برای حضور در زمین مستلزم حصار است و این امر منجر به اوج بی توجهی به پیشکسوت فوتبال می شود. این صحنه های زشت، تربیت بدی برای نسل آینده است و هیچ بهانه ای برای نادیده گرفتن و نادیده گرفتن چهره پرتلاش فوتبال خوزستان وجود ندارد.

وی گفت: احمدپور (مدیر فنی تیم فولاد اکسین ایذه) با وزنه سنگین خدای ناکرده اگر برای این مربی و پیشکسوت فوتبال خوزستان اتفاقی بیفتد پاسخگوی کیست؟ این ادای احترام به مربی و پیشکسوت ورزش خوزستان است، حالا خودتان قضاوت کنید. به هر حال امروز باید دست به دست هم دهیم تا پیشکسوتان به میادین ورزشی برگردند و تجربیات ارزشمند خود را به نسل امروز منتقل کنند، آیا از آن استفاده کردند؟

جمالپور در مورد اینکه برخی فکر می کنند بازیکنان امروزی احترام چندانی برای پیشکسوتان فوتبال قائل نیستند، گفت: بازیکنان ما به دلیل شرایطی که دارند فکر می کنند با مردم عادی تفاوت دارند و این اواخر فوتبال را با مشکل مواجه کرده است.

وی افزود: نبود فرهنگ بازیکن در سنین پایین چنین مشکلاتی را در رشته های مختلف ورزشی ایجاد کرده است. مربیان باید به جای پرداختن به مسائل فنی، بیشتر به مسائل اخلاقی بازیکنان بپردازند، زیرا شخصیت آنها در دوران نوجوانی شکل می گیرد.

این پیشکسوت در خصوص نگرش بازیکنان لیگ برتری در عرصه ورزش گفت: چنین نگرش بازیکنان نسبت به یکدیگر می تواند تأثیر منفی بر روحیه نوجوانان و هواداران جوان بگذارد چرا که آنها به شدت تحت تأثیر الگوهای خود در ورزش هستند. “

وی افزود: دیدن چنین برخوردهایی بین بازیکنانی که در این ورزش احساس خوبی دارند جای تاسف دارد چرا که این بازیکنان فوتبالدوستان را ناامید می کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا