جامعه و خانواده

همخوانی سرود “سلام فرمانده” در نگارستان ایران/ دهه نودی‌ها سنگ‌تمام گذاشتند

پرتال پارسی/ گلستان با شور و نشاط لشکریان امام عصر (عج) و اقشار مختلف مردم، امشب اجتماع بزرگی در شهرهای گرگان و گنبد کاووس برگزار و سرود «سلام بر سالار» خوانده شد.

هیچکس تصور نمی کرد نام امام زمان (عج) از دهن سرود بیرون بیاید و قلبشان به تپش بیفتد و برای اثبات وفاداری خود به امام زمان (عج) در نگارخانه ایرانیان به میدان رفتند. (مانند). به اربابش بگوید که تنها نیست و حاضر است راه او را دنبال کند و به ارتش بپیوندد. آمدند تا با زبانی کودکانه و با دلی پاک وفاداری خود را به فرمانده خود نشان دهند.

ابوذر روحی مجری ارزنده ترانه های سلام کمندیر و رفیق شهیدم امروز مهمان ویژه گلستانی ها بود و در جمع مشتاقان بچه های گلستانی برای خواندن آهنگ سلام کلباسی سی در گالری ایران حضور داشت.

امروز ورزشگاه آزادی گرگان و همچنین ورزشگاه 5000 نفری گنبد چاووس مملو از جمعیت بود. همگی از پیر و جوان و کودک و نوجوان آمده بودند تا با کودکان و نوزادان دهه هشتاد و نود وسط زمین بایستند تا با «عشق زندگی» در دل زمین دیدار کنند. ، و یک بار دیگر کلام را تحقق بخشد. نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب. اسلامی باشید و زائر قاسم نظام باشید.

سرود سردار سلام در گرگان و گنبدکاووس با حضور گسترده مردم به ویژه در دهه هشتاد و نود برگزار شد.

من باید بگویم؛ این گردهمایی بزرگ با اجرای سرود «سلام فرمانده» دهه هشتاد و رشته گل و برنامه های متنوع فرهنگی و برپایی نمایشگاه دنبال شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا