عمومی

هشدار آقا مجتبی تهرانی به قالیباف چه بود؟

عکس های همسر، دختر و داماد محمد باکر قالیباف که با ویلچر از ترکیه بازگشته است، از روز گذشته مورد انتقاد رئیس مجلس قرار گرفته است و این حملات تا مدتی ادامه خواهد داشت. دوباره روزها و بعد خیلی مسائل دیگر، بزرگ و کوچک را فراموش کنید.

اما فرزند آقای قالیباف از یک سو این حادثه را «اشتباهی نابخشودنی» خواند و از سوی دیگر نکاتی وجود دارد که برخی آن را تکذیب کرده‌اند که به تحلیل دقیق‌تر چنین وقایعی کمک می‌کند:

1. محمد باکر قالیباف ممکن است فرصت نداشته باشد یا برنامه مشخصی برای “کتک زدن” او داشته باشد، زیرا خانواده های دیگر مقامات بعید است چنین سفرهایی داشته باشند و تنها همسر و فرزندان رئیس مجلس به ترکیه می روند. . بنابراین فردی که این عکس ها را منتشر کرده نه امامزاده است نه کلیباف که زن و بچه اش رفته اند. به مخالفان

2. علیرغم شعارهای حمایت از تولید ملی و مدیریت جهادی و تمرکز بر نود و شش درصد زنان و کودکان، جای تعجب نیست که کلیباف به ترکیه رفته و اقلام مورد نیاز را از آنجا خریداری کرده است و نه فقط کلیباف. . رئیس مجلس در فهرستی که در سال 96 با فرمت A4 منتشر کرد، ردپایی از تولید داخلی، دارایی و نقدینگی نود و شش درصد آن زمان نداشت. در آن لیست اثری از پراید و سمند نخواهید دید. مزدا مدل 87 و پاترول مدل 71 از محصولات ژاپنی این لیست و همچنین خانه های 330 و 180 متری و نقدینگی حدود 37 میلیون تن هستند. این تولیدات ملی کجا و این همه اموال و نقدینگی نود و شش درصد کجا؟ قالیباف حداقل لیست را منتشر کرد. دیگران این کار را نکردند.

مجتبی تهران به آقای قالیباف چه تذکری داد؟

3. اینکه به قالی باف بگوییم زن و بچه را سرزنش نکن، نتیجه گیری کامل نیست. وقتی مردم همه جوانب زندگی خود را در تصمیم گیری های افرادی مثل آقای کلیباف می بینند، چرا به آنها این حق را نمی دهیم که در مورد همسر و فرزندانش صحبت کنند؟ وقتی مقامات دولتی و خانواده هایشان در سراسر جهان زیر ذره بین رسانه ها و افراد قرار می گیرند و اگر فرزندان در مقابل پدر و مادرشان مقصر نباشند، خداوند متعال در آیه 28 سوره انفال هشدار نمی دهد: فِتْنَةٌ وَأَنَّ اللَّهَ عِنْ. بدانید که مال و فرزندان شما وسیله امتحان است و برای کسانی که در امتحان موفق شوند، اجر بزرگی نزد خداوند است. همچنین در صورتی که خانواده مقامات با آنها کاری نداشته باشند، قانون اساسی و قانون کلی بر لزوم قانونی شدن اموال مسئولان و خانواده آنها قبل و بعد از تعقیب آنها تاکیدی نکرده و فقط به این موضوع اشاره کرده است که این اموال متعلق به دادگاه است. . مسئولان باید بررسی شوند اینکه بگوییم بچه های پدر شوهر چه کردند درست نیست. وقتی فرزندان این مسئولین به دلیل اراده اجتماعی که پدران به آنها داده اند از دیگران بیشتر و بهتر باشند، آنها نیز می توانند برخی از افکار و مشکلات را تحمل کنند. به برکت موقعیت پدر و فرصتی که داریم، می توانیم هزینه روز را به بیت المال برگردانیم تا بتوانیم آزادانه زندگی کنیم. به نام خدا هر که می تواند این همه فرصت و هزینه را تامین کند.

4. چه بخواهیم و چه نخواهیم رئیس جمهوری اسلامی و اطرافیانش هر کاری انجام دهند بر اساس اصل نظام نوشته شده است و نظام در کشور ما مجری اوامر اسلام شناخته می شود. بنابراین تعرض مستقیم مردم نظام و اطرافیان به دین، خطا، جرم، قانون شکنی و هرگونه اقدام بیهوده است. به همین دلیل مرحوم آیت الله حاجی آقا مجتبی که رهبر معظم انقلاب از ایشان به عنوان عالم عامل الهی یاد کردند خطاب به تهران قالیباف فرمودند: «بدان که تو هم مسئول دین مردم هستی». این هشداری است به همه مسئولان جمهوری اسلامی. آنها مسئول دین مردم هستند و نباید طوری رفتار کنند که به دین لطمه بزنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا