ورزش و نشاط

هافبک استقلال به خط قرمز هواداران نزدیک شد

یکی از حساس ترین و حساس ترین مسائل برای هواداران استقلال، تشدید مشکلات استقلال در نیم فصل دوم مسابقات در سال های اخیر است. این وضعیت با هدایت مربیان وینفرد شفر، آندره آ استراماچونی و محمود فکری به اوج خود رسید.

در تمام نیم فصل دوم هر سه فصل، فرهاد مجیدی جانشین شفر، استرا و فکری شد و هر بار مسائل پیچیده و بعضا ساده ای که اغلب گریبان تیم و اتاق کنترل بدنه باشگاه را می گرفت باعث نگرانی بازیکنان و استقلال می شد. کادر فنی درگیر مسائل عجیبی شد و در نهایت تاثیر این موضوع در نتایج نیم فصل دوم استقلالی ها نمایان شد و استقلالی که به اوج رسیده است نمی تواند قهرمان جام حذفی شود. و لیگ برتر .

مهدی مهدی پور هافبک استقلال یکی از بازیکنانی بود که بعد از بازی با پیکان اظهارنظر مهمی کرد! او هم یکی از بازیکنانی است که در یکی دو فصل اخیر به استقلال آمد و احتمالا به اندازه وریا گفوری و روزبه چشمی که سابقه حضور در استقلال بیشتری دارند، از وضعیت مالی و مسائل مدیریتی این سریال مطلع نیست. .

وی در پاسخ به اینکه مهدی پور چقدر به این تیم فشار آورده است، گفت:چاقو هنوز به استخوان نرسیده استاولین برداشت از این پیام مهم از هافبک استقلال اصفهانی نشان می دهد که بازیکنان این تیم یا شاید برخی از آنها از وضعیت مالی خود نگران و ناراضی هستند و نمی توانند به موقع به حق قرارداد خود برسند اما همچنان فرصت دارند. مقاومت کردن

در این صورت هواداران استقلال به شدت نگران از سرگیری مسابقات در هفته های آینده و دور برگشت هستند. استقلال بیش از نیم فصل به استراحت نیاز دارد تا در بالای جدول لغزش نکند و قهرمان شود. سرسره خط قرمز هوادارانی است که دیگر تحمل استقلال قهرمانی را ندارند اما هافبک تیمشان خیلی به این خط قرمز نزدیکتر است.

پاسخ مهدی مهدی پور به سوال خبرنگارانی که او را در تونل ورزشگاه دستگردی متوقف کردند پیام روشنی بود که از مدیریت باشگاه استقلال خواست به فکر آیت و نوریز باشند.

در سال های گذشته بازیکنانی مانند فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی چند هفته قبل از نایوریز در اعتراض به وضعیت اقتصادی باشگاه دست به اعتصاب زدند. .

بیشتر بخوانید:

258 251

دکمه بازگشت به بالا