جامعه و خانواده

نیاز هلال احمر به تقویت انبارهای امدادی/ اقلام کافی برای امدادرسانی در زلزله سی سخت

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت که ما در توزیع کمک در هنگام زلزله 5.6 ریشتری در مرز اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد مشکلی در توزیع نداریم.

دکتر محمد حسن گودسیان مقدم در مصاحبه با پرتال پارسی گفت ، سی سخت در مورد وضعیت انبارهای کمکی هلال احمر برای کمک به زلزله زدگان گفت: “برای کارهای امدادی اقلام مختلفی لازم است.”

وی گفت: در این مرحله وظیفه جمعیت هلال احمر است که به سرعت چادرها را برپا کرده و بسته های غذایی احتمالی را توزیع کند. در توزیع کمک ها هنگام زلزله 5.6 ریشتری در مرز اصفهان و کهگیلویه مشکل خاصی وجود ندارد. و بویراحمد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: اما ممکن است افراد در مکانهایی که در بحران زندگی می کنند و نمی توانند زندگی کنند نیاز به سرپناه داشته باشند و این در صلاحیت هلال احمر نیست و توسط سازمان مدیریت بحران حل می شود. شاید مردم بخواهند ساختمان های خود را نوسازی کنند ، چیزی که از عهده هلال احمر خارج است ، اما یک زلزله 30 ریشتری در منطقه کار ما مشکلی ایجاد نمی کند.

گودسیان در مورد وضعیت انبارهای کمک جمعیت هلال احمر در سراسر کشور گفت: “ما قبلاً لزوم تجهیز و تقویت انبارهای کمک در سراسر کشور را اعلام کرده بودیم.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا