عمومی

نگران شیوع کرونای برزیلی در خوزستان هستیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، فرهاد ابول نژادیان روز شنبه در مقر کرونا در خوزستان گفت: “با موافقت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، بیماران سرپایی را در خانه با داروهای ضد ویروس معالجه کرده ایم تا تخت های بسیاری از بیمارستان ها را در اختیار بیماران خالی و سایر اورژانس قرار دهیم.” شب

وی با بیان اینکه از 28 اسفند سال گذشته 284 نفر در بیمارستان رازی دارو تجویز کرده اند که 16 نفر آنها بستری شده و 120 نفر بهبود یافته اند ، گفت: همچنین در بیمارستان امام خمینی (ره). 97 نفر در بیمارستان گلستان ، 180 نفر در بیمارستان امیرالمومنی (ع) 70 نفر و 22 نفر در بیمارستان سینا کارون تحت درمان و قرنطینه قرار گرفتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: در پایان سال 1999 ، ما 1770 بیمار مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب در خوزستان بستری بودیم ، تعداد بستری شدن در بیمارستان برای درمان سرپایی به 1450 نفر کاهش یافت و یکی از دلایل آن قرمزی بود. تعداد بستری ها در بیمارستان کاهش یافته است.

فرصت تاج برزیل در خوزستان

ابول نژادیان گفت: اوج سوم بیماری بیماری کرونا قلب در خوزستان در حال نزدیک شدن است و تعداد بیماران بستری و بالقوه رو به کاهش است ، اما تعداد کلی موارد و تشخیص ها هنوز زیاد است.

وی گفت: “در حال حاضر از نظر بروزرسانی سوش برزیلی ها ، ما نگران هستیم ، زیرا کشتی های برزیل در بندر امام خمینی بسته شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز توجه ویژه ای به این امر داشت سوش خطرناک تر از برزیل سوش این میزان انگلیسی و میزان مرگ و میر است سوش خیلی بیشتر از اینها سوش وی گفت: این انگلیسی است: اعلامیه ستاد ملی برای تغییر رنگ شهرها در برابر تاج نباید عادی شود و نباید فکر کنیم که خوزستان از قله کرونا عبور کرده است.

ابول نژادیان گفت: برنامه شهید سلیمانی انجام تشخیص های گسترده و حداکثر 24000 آزمایش در روز بود و اگر این بیماران شناسایی نشوند ، تعداد بستری ها در این استان افزایش می یابد.

وی گفت: “در نتیجه اقدامات انجام شده ، میزان مرگ و میر بیماران کرون در خوزستان در حال کاهش است و در صورت عدم افزایش تعداد بستری ها ، تعداد کشته شدگان ادامه خواهد داشت.”

دکمه بازگشت به بالا