عمومی

نویدکیا: به آینده امیدواریم/ نبود VAR در این سطح عجیب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، محرم نویدکیا صبح جمعه بعد از پایان بازی نشست خبری برگزار می کند. التعاون وی گفت: در نیمه دوم خیلی بی نظم بودیم و بد بازی کردیم اما همچنان امیدواریم که صعود کنیم، چون 3 بازی دیگر باقی مانده است و می توانیم به آینده امیدوار باشیم باید به تیم بدهیم. التعاون این بازی را هم تبریک می گویم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرانی درباره داوری گفت: نمی خواهم درباره داوری صحبت کنم، کارشناسان باید نظر بدهند، البته فکر می کنم اخراج سختی بود که روند بازی را تغییر داد و باید به آن فکر کرد. ” مجازات های مشکوک در صحنه ها نیز باید توسط کارشناسان توضیح داده شود، وقتی VAR وجود ندارد این وضعیت طبیعی است و به تیم هایی مانند ما آسیب می رساند.

سرمربی سپاهان ادامه داد: اینکه از VAR استفاده نشد در شرایطی که همه شرایط فراهم شد، بسیار شگفت انگیز است، امیدوارم قضاوت امشب مشکلی نداشته باشد، اما اگر مشکلی وجود دارد، فیلم وجود دارد، باید در این سطح از فوتبال باشد. ” این مورد نیست.

وی افزود: در بدترین حالت 10 شخصی ما در 80 دقیقه 10 بلند شدیم شخصی بازی خیلی سخت بود، سعی کردیم در نیمه اول بازی را کنترل کنیم و از کناره حمله کنیم، بعد از شروع بازی خوب سازماندهی شده بودیم، اما در نیمه اول چند موقعیت به حریف دادیم و در نهایت در یک گل به گل رسیدیم. بازی آزاد. لگد زدن

نویدکیا: «در نیمه دوم که زود به گل رسیدیم، سازماندهی تیمی مان به هم خورد و نظم تیمی حرفه ای لازم را نداشتیم و با این شکست شرایط برای صعودمان سخت شد. “

دکمه بازگشت به بالا