جامعه و خانواده

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: حل مشکلات مردم در شرایط تاج بسیار مهم استپرتال پارسی / سیستان و بلوچستان سخنگوی ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و نمازجمعه زاهدان روز جمعه اظهار داشت: در حال حاضر بسیاری از لایه ها در تأمین معیشت به دلیل بیماری عروق ویروس کرونا قلب با مشکلاتی روبرو هستند و برای حل مشکلات مردم بسیار مهم است.

آیت الله مصطفی مهامی ، نماینده ولی فقیه در استان و رهبر جمعه در زاهدان در نشستی با رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه استان اظهار داشت: آنچه در مرکز خدمات حوزه علمیه استان انجام می شود در پرداختن به برخی از موضوعات این کار بسیار مهم است و امیدوارم این رویکرد را در سال جدید ادامه دهید.

وی تأکید کرد: مرکز خدمات حوزه علمیه استان باید گزارش ویژه ای تهیه کند تا دانش آموزانی که از شیوع تاج رنج می برند را شناسایی کنند و گزارشی را به دفتر نماینده ولی فقیه در استان و مرکز خدمات علمی حوزه علمیه در کشور ارسال کنند. پایین کند.

حجت الاسلام مهدی نژاد رئیس سرویس سمینارهای سیستان و بلوچستان در این جلسه که برای تجلیل از تعطیلات سال نو و شعبان برگزار شد ، اظهار داشت: “سال گذشته 533 تسهیلات در زمینه مسکن ، ازدواج ، ساخت و تعمیر آپارتمان ها فراهم شده است.” کمیسیون خدمات ویژه و غیره به دانشجویان ، برادران و خواهران شیعه و سنی از صندوق مرکز خدمات استانی قرض الحسنا پرداخت کرده است.

انتهای پیام


انتشارات سایت بر پایه سامانه آنلاین، اقدام به انتشار خبر می نماید، به همین خاطر مسوولیت تمام مقالات سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و پایگاه اینترنتی پرتال پارسی هیچ مسوولیتی در قبال همه محتوای سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا