عمومی

نقش آفرینی گروه‌های جهادی استان سمنان در کاهش شیوع کرونا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، حجت الاسلام علی شکری در دیدار با سرپرست فرمانداری شاهرود که صبح روز شنبه توسط دفتر وی پذیرفته شد ، بر نقش گروههای جهادی در استان سمنان در مقاومت در برابر تاج تأکید کرد. ، گروه های محبوب ، دانشمندان و باسیست ها نقش مهمی در اردوگاه ضد تاج داشتند.

وی تأکید کرد که این نقش می تواند به کنترل شیوع ویروس کرونا کمک کند و شیوع بیماری و جامعه را کاهش دهد. تحسیل در روزهای آغازین ، به تخت نشستن اموات توسط همان گروه های جهادی و با مشارکت دانشمندان انجام می شد ، بنابراین رهبر معظم انقلاب اسلامی در هنگام دفن اموات به رعایت حداقل نکات شرعی احتیاج نداشتند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سمنان تأکید کرد که گروه های جهادی می توانند به کمک کارگران پزشکی بیایند. آموزش ، آگاهی بخشی و حمایت از مردم از طریق شبکه مشاوران و روحانیون ، نمازگزاران ، گروه های مذهبی ، فضای مجازی ، مساجد و … برای مقابله با تاج. از طریق این برنامه امکان اطلاع رسانی در مورد تاج به مردم وجود داشت.

شکری در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به انتصاب رئیس جدید تبلیغات اسلامی در شاهرود اظهار داشت: تبلیغ آگاهی دینی ، مساعدت در اجرای برنامه های فرهنگی ، مذهبی و تبلیغی ، اعزام روحانیون ، تمرکز بر زمینه های مختلف آسیب های اجتماعی ، روستاها و توسعه فرهنگی. و … این یکی از موضوعات و الزاماتی است که از رئیس جدید تبلیغات اسلامی در شهر انتظار می رود.

وی همچنین با اشاره به مشکلات شهر شاهرود خاطرنشان کرد: استفاده از توانمندی های این شهر به عنوان دفاع مقدس از هزاران شهید ، علما ، حقوقدانان و بسیاری از بزرگان دین و همچنین فرصت های بزرگ برای پیشرفت فرهنگی و مذهبی شهر.

به گزارش آنلاین ، حجت الاسلام زاهدی در شاهرود به عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی معرفی شد.

دکمه بازگشت به بالا