عمومی

نظارت میدانی در بازار لرستان/ ۲ عمده فروشی میوه پلمب شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمید القاصی آنلاین گفت و گفتن وی با اشاره به کنترل قیمت ها در بازار استان، گران فروشی، کم فروشی و … به آنلاین گفت: طرح کنترل بازار نوریز با موضوع نظارت و محدوده کنترل از 14 اسفند ماه سال جاری آغاز و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. آوریل. 6، 1401.

وی با اشاره به نظارت میدانی بر بازار استان گفت: اکیب های گشت های مشترک در بازارها و مراکز با حضور قاضی سیار انجام می شود.

این مطلب را صبح امروز مدیرکل اصلاح و تربیت دولت لرستان اعلام کرد اکیب و دو بعد از ظهر اکیب وی با بیان اینکه آنها بازار را در محل رصد می کنند، افزود: علاوه بر جریمه های مقرر در قانون، اقدامات بازدارنده دیگری مانند پلمب واحدهای صنفی و نصب پوستر وجود دارد. کلاه ما واحدهایی در برنامه داریم.

القاصی آنلاین با اشاره به تعطیلی دو میوه فروشی بزرگ در خرم آباد به دلیل گرانی گفت: برای هر یک از این مراکز 200 میلیون تومان جریمه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: گشت‌های ما تا پایان نوروز فعال خواهند بود و اتحادیه‌های کارگری متخلف باید از مجموعه‌ای از تحریم‌ها و دستگاه‌های نظارتی دولت آگاه باشند. ما داریم کار می کنیم.» و در صورت مشاهده تخلف، جریمه و پلمب و همچنین بازدارنده را برای آنها در نظر می گیریم.

وی گفت: اگر مردم تخلفی را در بازار مشاهده کنند، توسط سامانه 135 کانون اصلاح و تربیت دولتی و 124 سازمان انجام می شود. صمت بدانند تا حضور میدانی و مقاومت لازم را داشته باشیم.

دکمه بازگشت به بالا