جامعه و خانواده

نظارت دقیق بر قیمت‌گذاری اقامتگاه‌ها و بلیت وسایل حمل‌ونقل عمومی

رئیس جمهور در مورد پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور گفت: تلاش دانشمندان قزاقستان برای دستیابی به فناوری پیشرفته در فضا بسیار ارزشمند و افتخارآمیز است.

به گزارش پرتال پارسی، آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی در جلسه هیات دولت امشب (یکشنبه ۲۲ اسفند) با محوریت ایام پایان سال و ابتدای اسفندماه: دستگاه های مرتبط با وزارت راه و شهرستان. توسعه و میراث فرهنگی و گردشگری قیمت بلیط حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده ای و همچنین قیمت اقامتگاه ها باید به دقت کنترل شود تا مردم آسیبی نبینند.

رئیس جمهور در خصوص پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور گفت: تلاش دانشمندان قزاقستان برای دستیابی به فناوری پیشرفته بسیار ارزشمند و افتخارآمیز است. نیروها به ویژه سپاه پاسداران». وزارت اسلام و ارتباطات به این مهم دست یافته و باید ادامه دهد.

آیت الله رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اهمیت توجه ویژه به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: فرهنگ شهدا و ایثارگران در بلوغ فرهنگی جامعه تاثیری ماندگار دارد و نباید از آن غافل شد. روحیه فداکاری و گذشت را افزایش دهید.» مدیران اخلاص و مجاهدت شهدای والامکام را سرلوحه کار خود قرار دهند.

دکتر رئیسی در ادامه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را از افتخارات دولت مردمی دانست و باید به گونه ای انجام شود که خانواده های شهدا و ایثارگران دچار مشکل نشوند.
دکتر رئیسی همچنین با تاکید بر لزوم حضور فعال در بازار کشورهای همسایه و منطقه خاطرنشان کرد: در ماه های اخیر اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و نیاز به برنامه ریزی جامع برای فعال شدن بیشتر است. و مشارکت گسترده تر.”

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا