ورزش و نشاط

نخستین برد نمایندگان بسکتبال ایران در غرب آسیا/ برتری گرگانی‌ها مقابل الکرامه

به گزارش شفاف، در چارچوب هفته دوم سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا امروز (چهارشنبه 16 دی ماه 1401) تیم شهرداری گرگان در سالن آزادی تهران به مصاف تیم الکرامه سوریه رفت و با 78 امتیاز به برتری رسید. . -83.

ترکیب شهرداری گرگان:

محمد جمشیدی، بهنام چهری، سالار منجی، پری پتی و آنتاناس اودراس

ترکیب الکرامه سوریه:

عبدالعلیم، عمر شیخ علی، اسحاق عبید، زکریا الحسین و نمانیا بسویچ

* نیمه اول: شهرداری گرگان 39-44

هر دو تیم این بازی را خوب آغاز کردند و تا پایان کوارتر دوم تک به تک پیش رفتند اما در نهایت تیم شهرداری گرگان با پرتاب های پری پتی و جمشیدی اختلاف 5 امتیازی ایجاد کرد. ، بنابراین برنده به رختکن رفت.

کوارتر اول این دیدار 22 بر 22 مساوی بود اما کوارتر دوم با برتری 17 بر 22 شهرداری گرگان به پایان رسید تا شاگردان خاتمی با پیروزی به رختکن رفتند.

* نیمه دوم: شهرداری گرگان 78-83

با شروع مجدد بازی در این نیمه، نماینده سوریه با درخشش «عبدالعلم» با نتیجه 47 بر 49 عملکرد بهتری داشت تا اختلاف را به دو امتیاز برساند و خاتمی را مجبور به وقت‌آوت کرد. در ادامه این مونیسیپال بود که بازی را از زمین کنترل کرد تا با نتیجه 58-52 پیروز شود. این بازی نزدیک ادامه داشت تا نماینده ایران با نتیجه 83 بر 78 به برتری برسد.

کوارتر سوم این دیدار با نتیجه 14 بر 13 به سود شهرداری به پایان رسید تا بدین ترتیب با وجود باخت 25 بر 26 در کوارتر چهارم به اولین پیروزی نمایندگان ایران در این رقابت ها دست یابد.

فردا (پنجشنبه) 17 دی ماه 1401 در ادامه این رقابت ها ذوب آهن اصفهان دیگر نماینده ایران از ساعت 16:30 در سالن آزادی به دیدار اتحاد اهلی دیگر نماینده سوریه می رود.

دکمه بازگشت به بالا