استان ها

نبرد استقلالی های سابق در دستگردی/ ساکت به دنبال توقف دوباره آبی ها در روز بازگشت ساپینتو به نیمکت

بازی های المپیک فوتبال

استقلال به دنبال کسب امتیاز کامل مقابل میزبان خواهد بود تا در مسیر مدعیان قهرمانی لیگ برتر بماند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های هادر و استقلال فردا از ساعت 16:00 در ورزشگاه دستگردی اکباتان به مصاف هم می روند.

نتیجه این مسابقه برای هر دوی آنها بسیار مهم است. استقلال با 19 امتیاز می تواند برای ماندن در رقابت قهرمانی پیروز شود و تساوی یا شکست مدافع عنوان قهرمانی را از رقابت با دیگر مدعیان باز می دارد. و آبی پوشان فصل گذشته اگر نتوانستند تیم ساکت الهامی را شکست دهند مقام اول را کسب کردند. الهامی نساجی سرمربی مازندران بود و نه تنها مقابل استقلال در لیگ برتر شکست خورد و در جام حذفی هم نگذاشت حتی یک گل از خط دروازه تیمش بگذرد، تنها تیمی که به گل نخورد. به او. کوک پوشان فصل گذشته.

با توجه به اینکه استقلال در دو بازی اخیر برای گلزنی به مشکل خورده است، باز شدن دروازه هواداران شرایط بسیار مثبتی برای آبی های پایتخت است، اما از طرفی طلسم باز نشدن برای تیم تحت هدایت ساکت الهامی خواهد بود. شکسته شده. به خصوص زمانی که ساپینتو اکنون به صندلی آبی بازگشته است. از سوی دیگر هوادار که با 12 امتیاز در نیمه انتهایی جدول قرار دارد، باید در هفته یازدهم خود امتیاز کسب کند تا با باخت به جشن و سرور نرود. ژوادار در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده و از منطقه سقوط خارج شده است، اما نتیجه کم گل مقابل استقلال انگیزه زیادی برای ادامه فصل به آنها می دهد.

پیش از این دیدار، باشگاه هوادر با انتشار بیانیه ای تصمیمات داوری این فصل را به سخره گرفت و اعلام کرد با وجود اینکه تنها گل این تیم مقابل پرسپولیس بوده، هنوز هیچ داوری به سود هوادار پنالتی نگرفته است. گل زد از روی پنالتی به ثمر رسید. موضوع داخل پرانتز در بیانیه و آن پنالتی تاثیری در نتیجه مسابقه نداشت و اشتباه بود. از سوی دیگر استقلالی ها در این فصل از داوران گلایه کرده اند و بر اساس رصد کارشناسان معتقد است در بسیاری از بازی ها داوران پنالتی های این تیم را ندیده اند. اتفاقاتی که می تواند داور اول دیدار هوادار و استقلال، حسن اکرمی را به دردسر بیندازد.

بازگشت ریکاردو ساپینتو که در سه بازی اخیر محروم بوده، یکی از نکات جالب بازی فردا خواهد بود. سیاوش یزدانی و آرمان رمضانی را باید غایب در ترکیب آبی ها دانست. در مقابل، حضور شاهرخ بیانی و ایمان عالمی در تیم پشتیبانی در کنار داریوش شجاعیان، بابک مرادی، جواد محمدی، امیرحسین خدامرادی، فرهاد زاوشی و رضا گردانی در ترکیب از نکات جالب این دیدار است. همه این افراد تجربه بازی و حتی مربیگری در استقلال را دارند و بر زیبایی مسابقه می افزایند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا