ورزش و نشاط

نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال معرفی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، طی جلسه ای با علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ، الهام سلوکی به دلیل دو سال خدمت به عنوان نایب رئیس فدراسیون هندبال و افسانه دهگانی به عنوان نایب رئیس فدراسیون هندبال به وی اهدا شد. .

علیرضا پاکدل: این جلسه به منظور قدردانی از تلاش های خانم سلوکی و معرفی وی به عنوان مشاور در امور زنان برگزار شد. در زمان معاون رئیس هندبال ما شاهد تحولات و پیشرفتهای خوبی در بین زنان بوده ایم و وی تمام تلاش خود را برای ارتقا صنعت در زمینه هندبال به کار گرفته و تمام توان و توان خود را صرف این کار کرده است.

رئیس فدراسیون هندبال گفت: “ما باید بپذیریم که در آسیا از سطح اول آسیا بسیار دور هستیم و تیم هایی مانند کره ، ژاپن ، چین ، حتی قزاقستان و ازبکستان وجود دارد. سطح بالایی در هندبال زنان آسیا. ما قبلاً سعی می کردیم به سطح اول آسیا برسیم و بمانیم. همه عوامل باید دست به دست هم دهند ، بنابراین با برنامه ریزی و پشتکار ، همراه با چشم انداز برای آینده ، می توانیم با کار اصولی در تیم های اصلی ، حمایت و آینده بهتری را برای تیم ملی زنان بزرگسال ایجاد کنیم.

دو سال پاکدل سلوکید به عنوان معاون رئیس جمهور زنان یک سال خوب بوده است و افزود: در یکی دو سال اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه زنان دیده ایم. علی رغم تمام محدودیت های ویروس کرونا ، برگزاری یک لیگ با کیفیت ، جذب اسپانسر برای اولین بار در فینال هندبال زنان ، پخش زنده اینترنتی و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ، برگزاری دوره مربیگری بین المللی برای مربیان در قسمت زنان ، مشارکت زنان در مربیگری و مربیگری در فدراسیون جهانی یکی از دستاوردهای هندبال زنان در دو سال گذشته ، و خانم سلوکی کارهای زیادی در این زمینه انجام داده است.

رئیس فدراسیون هندبال گفت: “در جلساتی که با خانم سلوکی داشتیم ، با توجه به اینکه وی بنا به درخواست وی در مقطع دکترا تحصیل می کند و از مقامات شهرداری تهران است ، تصمیم گرفتیم به عنوان مشاور در جای دیگری با او مشورت کنیم. “بیایید از امور زنان استفاده کنیم. اما هندبال خانواده خانم سلوکی است و ما هرچه باشد از پتانسیل و تجربه ارزشمند وی استفاده می کنیم.

پاکدل گفت: “طبق تحقیقات ما ، ما علاوه بر یادگیری در مورد هندبال ، به دنبال گزینه ای با تجربه مدیریت به ویژه رهبری در ورزش بودیم که منجر به خانم دهگانی شد.” خانم دهگانی علاوه بر سابقه مربیگری در هندبال ، در پست های مدیریتی نیز تجربه دارد و در یکی از صنایع دریایی علاوه بر مدیریت منابع انسانی ، مسئولیت مدیریت ورزشی را نیز به عهده دارد. امیدوارم خانم دلهانی با استفاده از پتانسیل و تجربیات خانم سلوکی بتواند خدمات شایسته ای را به جامعه هندبال بانوان در زمینه بانوان ارائه دهد تا بتوانیم با برنامه ریزی جامع و هدفمند در این زمینه رشد کنیم. .

الهام سلوکی ، نایب رئیس سابق فدراسیون هندبال و مشاور امور زنان گفت: “من از دکتر پاکدل به خاطر تلاش ها و حمایت های وی تشکر می کنم.” هندبال خانواده من است. اگر موفق شوم ، مدیون این خانواده هستم و برای کمک به این خانواده از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد. کار با یک مدیر پرانرژی و سخت کوش مانند پاکدل بسیار دشوار و بسیار جذاب است که باعث موفقیت ها و موفقیت های خوب در زمینه زنان شده است. برای خانم دهگانی آرزوی موفقیت می کنم و تمام تلاش خود را برای کمک به او انجام خواهم داد. آنها از هندبال آمده اند و می توانند خدمات مناسبی به هندبال زنان ارائه دهند.

افسانه دهگانی ، نایب رئیس فدراسیون هندبال بانوان ، با تشکر از دکتر پاکدل و الهام سلوکی ، در پایان اظهار داشت: من افتخار می کنم که در خدمت شما هستم. من همچنین از کارهای ارزشمند خانم سلوکی تشکر و قدردانی می کنم. امیدوارم بتوانم راه آنها را ادامه دهم و با استفاده از تجربیات و دانش آنها به ما کمک کنیم تا موارد خوب هندبال زنان ایران را با هم شناسایی کنیم.

در پایان این نشست ، رئیس فدراسیون هندبال با اهدای لوح به الهام سلوکی ، وی را به عنوان مشاور در امور بانوان منصوب و افسانه دهگان را به عنوان نایب رئیس فدراسیون هندبال معرفی کرد.

دکمه بازگشت به بالا