عمومی

موضوع آلودگی زنجانرود برای همیشه تعیین تکلیف شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

وی در گفتگو با خبرنگار مشود تقیلو آنلاین با بیان اینکه باید یک بار برای همیشه در مورد زنجانرود با مردم صادق باشیم، گفت: انصافا باید زمانی را برای بهبود شرایط یا اطلاع رسانی به مردم تعیین کنیم. در زنجانرود اوضاع بهتر نمی شود و نباید از ما هم انتظار داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه جلسات زیادی در رابطه با زنجانرود برگزار کرده ایم، تصریح کرد: متأسفانه افراد و نهادهایی که علاقه مند و تأثیرگذار در این زمینه هستند در این جلسات شرکت نکردند.

پساب زنجانرود یا زنجان رود

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با یادآوری اینکه مشکل رودخانه زنجان یا فاضلاب زنجان رود یک مشکل چندعاملی است، یادآور شد: اولاً خود مردم در این زمینه همکاری لازم را ندارند. رشته.

تقیلو با اشاره به اینکه وظیفه مرکز بهداشت و درمان استان نظارت و گزارش دهی است، بیان کرد: از این رو بسیج مردمی در این حوزه ضروری است; زیرا مشکل رودخانه زنجان واقع در جنوب شهر و مشکل دیگر آلودگی سرب و روی است که دو مشکل کنونی شهر زنجان است.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی زنجان مصمم به حل این دو مشکل مهم است گفت: خوشبختانه استانداری و نهادهای مرتبط نیز عزم خود را برای رفع این مشکل جزم کرده اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: هر چیزی که در ارتباط با سلامت مردم باشد را رصد خواهیم کرد و امیدواریم در دو موضوعی که مطرح شده به نتایج خوبی برسیم.

دکمه بازگشت به بالا