عمومی

منتظر جواب اشرف هستیم!/بیاورید این VAR لامصب را

دوباره شروع شد! البته همانطور که می بینید این یکی از سیاست های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است که با توئیت در توئیتر، مشغول بودن در فضای مجازی و تحریک هواداران تمام تلاش خود را می کنند تا ابتدا به خواسته های خود برسند. و دوم اینکه شکست احتمالی خود را توجیه کنند.
دیشب استقلال مقابل نساجی بازی کرد و امتیازات زیادی دارد، هواداران این تیم در فضای مجازی پرسیده اند که داوران مخالف آنها هستند (پنالتی های خودشان را قبول نمی کنند) و حتی درخواست حضور در دربی را داده اند. مسئولان فدراسیون این مسابقه را با قضاوت یک داور خارجی لغو کنند.
باشگاه استقلال امروز با صدور بیانیه ای مبسوط از مسئولان خواست تا سریعا تمهیدات لازم را برای ورود VAR به ایران انجام دهند.
از سوی دیگر بازیکنان پرسپولیس هم دست نخورده ننشستند و قسمت هایی از فیلم بازی خود با نفت مسجد سلیمان را قطع کردند و معتقد بودند که گل لوکادیا درست بوده و 2 پنالتی برای آنها نگرفته است.
چند ساعت قبل، محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای استقلال در توییتی و احتمالاً با کنایه خطاب به باشگاه رقیب، نوشت: استقلالی‌ها روی پای خود هستند و نیازی به کمک نامحسوس یا نامحسوس ندارند. .

نظر شخصی من این است که این فضا و توییت ها همه سیاست است برای هر دو باشگاه برای رسیدن به اهدافشان دیر نشده صبر کنید بزودی علیرضا اشرف هم با ارسال توییت در چاله و کنایه خواهد بود می پرسد!
آقایان، این VAR بی فایده را وارد کنید تا اوضاع از آنچه که هست بدتر نشود.

251 251

دکمه بازگشت به بالا