استان ها

مناسب‌سازی معابر و پیاده‌روها برای تردد راحت‌تر معلولین

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی ، ساری؛ معاون فرماندار مازندران در یک کنفرانس ویدئویی با استانداران استان گفت: شهرداری ها برای دستیابی به جاده ها برای معلولان باید اقدامات اساسی انجام دهند.

مهدی رضوویان افزود: برای معلولان و افراد دارای صندلی های چرخدار باید راه ها و پیاده روها بهبود یابد.

وی در ادامه گفت: شهرداران باید هنگام صدور کار نهایی ، قوانین ساخت و ساز مصوب سازمان بهزیستی را برای جابجایی معلولان و معلولان نظارت و در نظر بگیرند.

معاون استاندار مازندران گفت: شهرداران هنگام صدور پروانه ساختمانی به خانواده های تحت پوشش كمیته بهزیستی و امداد ، باید از این قانون پیروی كنند و خاطرنشان كرد: در روزهای آینده محرم ، شهرداران باید فضا ایجاد كنند ، شهرها را تاریك كنند و خیابان ها را آلوده كنند. آن را در دستور کار قرار دهید.

رازژویان با اشاره به ایجاد بستر مناسب برای شرکتهای مخابراتی و اپراتورهای تلفن همراه در شهرهای مازندران یادآور شد: در اوایل ابتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب ، هنگامی که افراد از شبکه های مجازی و اینترنت استفاده می کنند ، لازم است زیرساخت ها و بهبود خدمات اینترنتی انجام شود.

وی با تقدیر از تلاش شهرداران برای ضدعفونی کردن معابر و حمل و نقل عمومی و همچنین تهیه ماسک و مراقبت از بیمارستان ، گفت: شهرداران برای بحث در مورد نظافت تجهیزات و مدیریت زباله ها باید اقدامات بیشتری انجام دهند.

رضویان با تأکید بر اهمیت از بین بردن نقاط اضطراری در شهرها ، افزود: شهرداران باید برای از بین بردن نقاط اضطراری اقدامات لازم را انجام دهند و اقدامات لازم را انجام دهند ، می توانیم شاهد کاهش هزینه‌های انسانی باشیم.

معاون استاندار مازندران از آکیم ها خواست اولویت را به روشنایی خیابان و بهبود ورودی ها اختصاص دهند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به روز آینده خبرنگار ، اشاره به نقش سازنده رسانه در توسعه شهرها عنوان کرد و گفت: شهرداران باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا به خبرنگاران که در زمینه مدیریت شهری فعال هستند احترام بگذارند.

در این جلسه مدیر کل بهزیستی مازندران و همچنین مدیر فروش ایرانسل که در شمال کشور واقع شده است ، از اقدامات انجام شده و برنامه های آنها خبر داد.

photo_2020-08-04_19-17-42 «ارتفاع =» 569 «src =» https://static3.borna.news/servev2/ZAj8loxPhf2L/KxuoffTghAA، / photo_2020-08-04_19-17-42.jpg «عرض =» 758 «/></p>
</p></div>
<div class='yarpp yarpp-related yarpp-related-website yarpp-template-list'>
<!-- YARPP List -->
<h4>مطالب پرطرفدار سایت:</h4><ol>
<li><a href=مشکلی برای تردد در محورهای اصلی فیروزکوه وجود ندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

  • شهروندان از تردد با مسافربرهای شخصی خودداری کنند
  • گفتمان سازی و جریان سازی دراربعین امسال در اولویت است
  • چه زمانی برای جراحی بینی مناسب است؟
  • دکمه بازگشت به بالا