عمومی

ملت ایران اجازه تغییر هویتی دینی شان از سوی غربی ها را نمی دهد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آیت الله محسن اراکی شامگاه دوشنبه در مراسم هفتمین شب شهادت بسیجی شهید مهدی(عج). زهد به زیارت امام خمینی (ره) رفت.ج) برگزار می شود و گفته می شود: شهدای زنده از نظر قرآن کریم است و نزد پروردگارشان روزی می خورند.

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: شکل گیری بر اساس ایمان قوی به خدا یکی از عوامل پیروزی ملت است.

وی افزود: اگر انسان با خدا عهد ببندد; این امر باعث می شود که انسان به دستورات خداوند عمل کند.

آیت الله اراکی فرمودند: «اگر ملتی ایستادگی کرد و در ایمانش ایستاد و مشکلات مانع حرکت او نشود. در این صورت ملت و جامعه دینی تشکیل می شود.

مردم ایران ملتی قرآنی، نبوی و علوی هستند

یکی از اعضای اجلاس خبرگان رهبری ملت ایران را ملتی قرآنی، نبوی و علوی دانست و گفت: ملتی که بر اساس این هویت باشد مقتدر است.

یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مردم ایران به خدای آمریکا و انگلیس کافرند، ما فقط خدای واقعی را قبول داریم.

آیت الله اراکی افزود: حتی اگر کشورهایی مانند چین و روسیه دین ندارند، دین مشابهی نمی خواهند. بایدن و ترامپ را به عنوان الگو در نظر بگیرید.

عضو مجلس خبرگان رهبری: شعار ملت ایران در محرم و اربعین. تابلوها من توهین و با این شعار خود را به جهانیان معرفی می کنند.

وی حجاب را جوهره الهی و فاطمی دانست و افزود: زنان ایرانی با این گوهر خود را به جهانیان عرضه می کنند.

آیت الله اراکی گفت: کشور بزرگ ایران اسلامی برای هویت و آرمان های دینی خود شهید داد. است و اجازه نمی دهد حیثیت غربی ها از بین برود.

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری شهدا را نشانه مقاومت ملت ایران دانست و گفت: ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی استقامت و صبر داشته اند و این عامل است. دلیل پیروزی مردم ایران پیروزی این مردم

وی ادامه داد: نگرش یکی دیگر از عوامل پیروزی ملت ایران است و اگر ملتی در مقابل فتنه، بداخلاقی و نفوذ دشمنان نگرش داشته باشد پیروز است.

یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: داعش و ظالمان مانند بن سلمان در خط مقدم مقابله با مردم ایران ساکن اربعین هستند که میلیون ها نفر در آن حضور دارند.

دکمه بازگشت به بالا