جامعه و خانواده

مشکل ترافیکی در مراسم ۲۲ بهمن وجود ندارد

باخمان ، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ، گفت که در مراسم هفتم اوضاع در مناطق ممنوع طبیعی است.

سرهنگ مجید رنجبر در مصاحبه با پرتال پارسی وی با تبریک بهمن الله گفت: در حال حاضر ، حوالی ساعت 11:40 ، در شهر فعلی مشکلی در ترافیک یا ترافیک عادی وجود ندارد.

وی ادامه داد: باخمند در هفتمین راهپیمایی در امتداد خیابان های دماوند ، انقلاب ، آزادی و طول بزرگراه های آیت الله سعیدی و جنا با موتور سیکلت در امتداد خیابان دماوند و انقلاب و در امتداد جاده های آیت الله و الله است. سعیدی و جناح با ماشین می آیند.

رنجبر گفت: “تردد فقط به صورت وسایل نقلیه در شمال دو بزرگراه جناح و آیت الله سعیدی به جنوب خواهد بود و دسترسی جداگانه به موتورسیکلت ممنوع است ، بنابراین از شهروندان می خواهیم همکاری کنند.”

وی اظهار داشت: ترافیک در میدان آزادی ، خیابان آزادی و در طول خیابان انقلاب بلامانع است و شهروندان افتخاری مایل به شرکت در رژه می توانند از طریق آزادی با موتورسیکلت از آزادی به سمت انقلاب حرکت کنند ، ورود و خروج خودروها مجاز نیست. مسافرت رفتن. “بودن.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: در خیابان های آزادی و انقلاب که در آن ترافیک محدود است ، مشکل واقعی ترافیک نداریم و ترافیک طبیعی و عادی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا