عمومی

مسئولیت‌ها بر اساس شایستگی باشد/ ضرورت رعایت عدالت اسلامی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهروحی شامگاه یکشنبه در جلسه جزء خوانی قرآن کریم در سخنانی با تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) اظهار داشت: «حجت امام حسن مجتبی (علیه السلام) با اقتدار و تلاوت امام زمان (عج) و امامت امام حسن مجتبی (علیه السلام) را تبریک می گوید. (ع) تعبیری هست.

ایشان فرمودند وقتی امام حسن مجتبی علیه السلام به شهادت رسید باید برای سفر آخرت آماده شود و برای سفر آخرت آماده شود تا موجب حسرت و اندوه نشود. دقیقاً حسابرسی، زیرا متأسف است که وحشتناک است.

سخنگوی ولی فقیه در لرستان گفت: خداوند کسی را گمراه نمی کند.

حجت الاسلام شاهروحی با اشاره به مصادیق شر و ظلم گفت: , جهان انفعال، سوء استفاده از نعمت های الهی، سوء استفاده از امانت – چند نمونه از سوء استفاده.

وی با اشاره به عواقب بدی ادامه داد: در آیات 86 و 87 سوره کهف از زبان ذوالقرنین تاکید شده است که هر که ایمان بیاورد و عمل صالح انجام دهد بهترین پاداش را خواهد گرفت. برای او راحت تر خواهد بود.

نماینده پروردگارمان در لوئیزیانا با اشاره به اینکه برای بدی مجازات های دنیوی و اخروی وجود دارد خاطرنشان کرد: عذاب دنیا نمی تواند مانع عذاب اخروی شود، عذاب دنیا معلوم است اما حقیقت و شدت عذاب معلوم است. . عذاب آخرت ناشناخته و غیر قابل مقایسه است.

حجت‌الاسلام شاهروحی ادامه داد: در عین حال با مسئولیت ایشان و به‌ویژه حاکم اسلامی، اجرای عدالت اسلامی، مبارزه با منکر و پیروی از قوانین اجتماعی که برای کشور آسان است، وظیفه همه ما و یکایک ما است. . مردم و غیره “.

با اشاره به آیه 124 سوره بزار می‌فرماید: «جاهلیت در میان پیامبران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و نمونه‌ای مانند پیامبر اسلام است و از نخبگان، صالحان، راستگویان، صبوران، راستگویان، متمایز است. مؤمن و غیره.»

نماینده ولی فقیه در لوئیزیانا گفت: در این آیه وقتی خداوند ابراهیم علیه السلام را آزمایش کرد و آزمایش های سخت و سخت را پذیرفت، خداوند به او گفت که من تو را به امامت و پیشوای مردم، حضرت منصوب کردم. آیا این امامت ابراهیم (علیه السلام) در نسل من ادامه دارد؟ خداوند متعال می فرماید:

حجت الاسلام شاهروحی در ادامه با بیان اینکه برای انتصابات و گزینش نیز نیاز به آزمون است، ادامه داد: حضرت ابراهیم برای رسیدن به مقام امامت، امتحانات را یکی یکی پس دادند.

وی گفت: در این آیه موافقت امام برای ستمکاران کافی نیست، آنها ثواب و جهاد و ایثار می خواهند و در آیه 172 سوره آل عمران پس از جنگ احد فرود آمد و نقل شده است که کسانی که دعوت پیامبر اسلام را به جهاد پذیرفتند با وجود مجروح شدن به جهاد دعوت شدند.

نماینده ولی فقیه در لوئیزیانا گفت: بهشت ​​با عمل به مردم داده می شود.

دکمه بازگشت به بالا